Rapl - Nástřel (2016) (epizoda)

Čermák mé očekávání nezklamal. Je mi sympatický. Některé věci sice trošičku nedoladěné, ale spadnutí z kola bylo dokonalé.

Rapl - Série 1 (2016) (série)

Zatím je to rozhodně zajímavé.. Čermák mě nezklamal.

Fantomas se zlobí (1965)

Funès prostě vede... film neztrácí ani na humoru, ani na akci.

Fantomas (1964)

Klasika. V tomto filmu Funès zastínil i hlavního hrdinu. A jsem za to moc hrdá, protože je to můj oblíbený herec! (Z francouzských herců nejoblíbenější)

Kurošicudži (2014)

Možná bohužel pro mě, viděla jsem předtím anime. Proto jsem z počátku jenom srovnávala. Příběh byl zajímavý. Pro mě teta hlavního hrdiny byla od počátku zajímavá - ke konci moje oblíbenost u ní prudce klesla. Její minulost - v pořádku - ale potom její činy? To, jak na krátkou chvíli zešílela, ji zachránilo a ona u mě má respekt. Šílená žena, která mě na tomto filmu zaujala nejvíce. A potom nesmím zapomínat na Rin! Jen takový dotaz na závěr: Kam se poděli Finnian a Bardroy?

O myšce a medvědovi (2012)

Krásná animace, dojemný příběh, někdy rozdílné názory, pevné přátelství. Není co řešit.

Když si Chuck bral Larryho (2007)

Je to až podivné, ale obyčejná romantika mi nikdy nic neříkala. Ale když je to romantika mezi dvěma muži, to už je úplně něco jiného! Adam Sandler a Kevin James se svých rolí zhostili úplně dokonale. Smála jsem při jejich první noci. Nebo doručené balíky pro Adama Sandlera. Kopa zábavy a navíc téma, které je pro některé pořád dost kontroverzní. Nemám nic proti takovýmto filmům, ba naopak - více takových filmů! Jen je škoda, že nakonec nebyli spolu.

Deadpool (2016)

Zpočátku hloupé, nezáživné vtípky, potom přišla slibovaná akce. Ty vtípky jsem už potom ignorovala a přemýšlela jen nad příběhem. Líbilo se mi prolínání vyprávění příběhu a minulosti. Bohužel – slibný začátek, nudný prostředek, zajímavý konec. Celkově to bylo tedy spíše zklamání, alespoň z mé strany. Ale scéna po titulcích naprosto zabijácká! - „Čekáte na upoutávku Deadpoola 2, jenže na toho nemáme prachy.“