Slunce, seno, erotika (1991)

Já se bavil a myslím, že nedokonalost nahrazovat nahotou, není záměr. Je to klasika a docela dobrá ukázka chování lidí, po převratu! I kdyby ne, tak mě se to líbí a vtipné to je a Ty, kterým se to nelíbí - navrhuji ožrat!

Z pekla štěstí (1999)

Je to opravdu krásná pohádka, vůbec není přeplácána a Daniel Hůlka je pan herec, nejlepší Troškovo dílo!!!!! No to by mi asi nikdo nevěřil, ale jako vtip je to slušný néééé!!!!!!!!!

Návštěvníci (1993)

Z úcty k hercům a že je to již nějaký ten pátek, dám 3*, ale je to uječená komedie u které jsem se sem tam pousmál, ale to je tak všechno! Obdivuji toho kdo prochechtal celý film, šťastný to člověk, sice by měl mít bílej obleček a měkké stěny kolem sebe, ale má se dobře!!!!! Nejlepší je na tom ten nápad, ale zpracování, no moc nic!!!!! Místy trapné a postavy se chovají nelogicky, škoda mohlo to být super. Bohužel ne pro mne zklamání!!!!!!

A-Team: Poslední mise (2010)

Jednou vidět určitě, je to v celku slušnej film, obsazení super a nápady ujdou! Občas to drhne a malinko se dost přehání, ale u tohoto tipu filmu, se musí přimhouřit oči, asi chtěli do jednoho filmu toho narvat moc a to je mírně na škodu, ale určitě doporučuji,hlavně těm kdo má rád akční filmy!!!!!!!

8 MM (1999)

Drsnej film, skvělé obsazení, ale nic pro slabé nátury!!!!!!!!!!!!! jinak doporučuji

Jack a obři (2013)

Opravdu povedené! Přemýšlím nad 5 ti * a možná po čase je dám!! Triky a režie, zvládnuté na jedničku, herecky, také dost dobré, já se bavil a určitě doporučuji, jediná chybička bytva o hrad, byl dost nereálný, ale je to fantasy, pohádka, tak co to melu!!!!!! Je to super a doporučuji!

Critters 2 (1988)

V té době bomba, pamatuji si, jak jsem na tom byl v kině! Je to originální a já se moc bavil, teď jsem to do koukat a bavil se zas!!!!!!!

Croodsovi (2013)

Trochu přehánění, ale jinak to jde, něco mezi 3 a 4 *, najdou si děti i dospěli, což je u animáků důležité!!!! Tak doporučuji a krásné barvy i příběh ujde.

Byl jsem při tom (1979)

Není to film mého gusta, ale chápu, že bude mít své fanoušky, tak to pusťte a uvidíte.

Dům snů (2011)

Od moudrosti tu já nejsem, spíš od pocitů, tak film ze začátku pomalý, ale příprava solidní, ten zvrat je skvělej a nečekal jsem to ani krapet a pak se to slušně vyvíjí až do konce, píší tu konec nic moc, u mne naopak film je dost dobrej a já doporučuji!!!!!