Zítřek nikdy neumírá (1997)

Velmi dobré - akční, vynalézavé, bondovské.. Vynálezy Q jsou opět výborné, Bond přesvědčivý, Michelle velmi dobrá Bondová, Pryce ,, rozdíle mezi šílenstvím a genialitou je vyjádřen úspěchem" .. Takto by to šlo!

Muž taiči (2013)

Musím říci, že první polovina filmu se mi velmi líbila - styl Tygra byla velmi ojedinělý, zajímavý, chrám a mistr lahůdkové.. Potom se však z filmu vytratila myšlenka o taiči a stala se z toho čistá rvačka. Přechod muže taiči ke rváči byl vcelku v pořádku, ale na druhé straně k neprospěchu originality.. A celkový příběh mohl být také lépe dotažen.. vážně, škoda, mohl z toho být velmi zdařílý snímek..

Spawn (1997)

Film, který jsem viděl nespočetněkrát. Luxusní atmosféra, dokonalý, cynický, hláškama sypající klaun - Leguizamo nepoznatelný). To, že Malebogia vypadá jako z vydeohry mi v celku nevadí.. Na 17 let starý film to je dle mého velmi slušné..

Vikingové (1999)

To, že ve filmu jsem nepřesné, někdy nesmyslné odchylky od historických skutečností, jsem ochoten tvůrcům filmu mávnutím ruky odpusit a brát tento film jako výpravu válečníků, kteří se vydají na sever likvidovat zlo. Atmosféra filmu výborná!

Zelené peklo (2003)

Výborný film, spíše detektivka.. Nerozumím tomu, proč se ostatním nelíbí. V ději jsem se neztrácel a konečné vyústění zápletky bylo výborné! ,, Záleží na tom, jak se to podá"! výborné!

Pán prstenů: Dvě věže (2002)

Luxusní podívaná ve středozemních poměrech. Nejvíc obdivuji linku Aragorna, Legolase a Gilmiho při pronásledování skřetů. Nicméně i rohanská pasáž je velmi obdivuhodná - postavy, prostředí, zvyky.. Prostě nádhera.. A nakonec samozřejmě bitva o Helmův žleb - paráda. Rozšířená verze ještě o stupínek lepší..

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Celkem to šlo, ale další pokračování snad už raději ne. Asi nejzajímavější postavy ve filmu: Mel, Antonio a Wesley. Jinak průměrná akce, nikdo neodpadnul.. prostě kolotoč se točí dál a pořád stejně rychle.. Nic nového pod sluncem.

Zmizelá (2014)

Atmosféru hutná, hudba drnkající na nervy, zápletka ze začátku nevýrazná, postupně se rozplétající a vyjasňující a vylepšující! O manipulaci v manželství a bezohlednosti.. Rosamund Pike velmi chladná a vypočítavá, Ben nepříliš výrazný..

Mládeži nepřístupno (2013) odpad!

Tak to je skutečně vrchol všeho odporného.. Nechápu, proč do takovéhle ubohosti někdo šel hrát.. Nuda, odpor, zvrácenost.. Lituju, že jsem si něco takového vlbec pustil..

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

Čím jdete s dějem hlouběji, tím je film leší! Začátek se spíš vleče, místy je protknutý akčním sněním hlavní postavy. Potom se však děj rozjedete natolik, že jsem v to ani nedoufal. Koncovka je bezchybná. Od setkání s Pennem v horách a rozpravou o focení už jsem byl úplně jinde.. Zajímavé komentáře: Enšpígl. Po opakovaném shlédnutí jdu na plný počet! Skvělý film!