Návštěvníci (1983) (seriál)

Vždycky, když se na tohle podívám, říkám si že Patrasová byla stejně kus. A pak začnu po inzerátech hledat ojetou Ladu. ****

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

V čem je problém? Je to super zábava. Nejlepší záporňák, hromada akce. za mě rozhodně *****!!!!!

Top Gun (1986)

Takže viz: Enšpígl, nebudu tu psát nic jiného, jinak formulovaného. Taky bych lítal a taky bych chtěl instruktorku. A i mojí přítelkyni se to líbí. Díky.

Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)

Vše perfektní, vše zábavné, ale pozor. Nedívejte se na poslední sezónu!!! Tam je to fakt o ničem. Jiné rádoby vtipné postavy, které se ani omylem nevyrovnají těm původním. Není tam údržbář!!!! Nestojí to za nic. Tedy 1-8 *****, a 9 tak max **. Jdnoduchou matematikou to ale na ***** na konec vyleze.

Machři (2010)

Já to neberu tak, že komedii u které se 100 minut bavím a směju, nejde dát 5 hvězd. Proč ne?? Prostě dobrá zábava.

Rivalové (2013)

Je to síla. Působí to na mě až čarovně, jakou moc má film o rivalitě, respektu a hlavně závodech. Být v něčem první, to co dokáže člověka hnát dopředu, až za hranice možností a někdy i života. Komu se film líbil, doporučuju snímek "Senna".

Sanitka 2 (2013) (seriál)

Jeden z mála českých novodobých seriálů, který mě přikoval k obrzovce, lépeřečeno díky online vysílání ČT k internetu. Plno akce ze které jsou na "naše" poměry konečně cítit trochu i peníze. Vše podbarveno dobrou hudbou a solidním střihem. Srovnání s ordinací a ulicí není absolutně na místě. Díky pane Renči.

Iron Man 3 (2013)

Super zábava, doporučuji!!!

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

"Možná na mě působila únava", "Tři filmy jsou moc" atd. Jak můžu brát jako objektivní hodnocení tří filmů po zhlédnutí jednoho a od lidí, kteří se v pracovním procesu přemáhají na premiéru v noci ze středy na čtvrtek a pak napíší, že to bylo dlouhé a nudné. Ano bylo to dlouhé, ale Vážení filmový fanoušci, přečtěte si Tolkiena. Taky je docela dlouhý :). A až se příště do růžova vyspinkáte, pak Vám třeba i Jacksonův Hobit přijde snesitelnější. Já jsem rád, že je svět Středozemě zase tady a že nám dá ochutnat něco dalšího. Těším se na další pokračování a na další setkání. Filmu nemám co vytknout a hlavně věřím, že jako celek bude dotvořen, nebo lépe řečeno představen za dva roky. Každému, kdo rád putuje po Středozemi doporučuji a hlavně, vyspěte se na to a ke každému komentu kde se mezi řádky ukrývá "byl sem nevyspalej, vstával jsem do práce" přidejte minimálně jednu hvězdu. Díky pane Jacksone...