Číslo 5 žije (1986)

Dneska už bych asi 5 hvězd nedal, ale nechám hodnocení z dob, kdy jsem byl malý kluk a toto byl jeden z prvních "robofilmů" který se k nám dostal. Byl jsem unešen a chtěl mít č.5 doma. Dneska mi trochu vadí ta infantilnost ale pořád je to OK. Doporučuji!

Notting Hill (1999)

Milá limonádka pro zamilované. Člověka nutí zamyslet se, co by dělal on na místě Hugh Granta. Navíc postava jeho spolubydlícího je boží.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Opravdu důstojné zakončení putování mladého kouzelníka. Nehodnotím to co film provázelo, proč je na dva díly a zda z něj šlo vyždímat více nebo méně. Konečně dostal prostor i tragický hrdina Snape. Na mě to celé působilo dobře.

Skrytá identita (2006)

Nářez. Film končí přesně tak jak si myslím, že by opravdu dopadnul v reálném životě. Doporučuji!

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Je to opakování klasiky. Lehká a příjemná podívaná u které není potřeba přemýšlet. Navíc účast všech původních postav u kterých to začalo. Doporučuji!

Okresní přebor (2010) (seriál)

Ze začátku jsem byl v rozpacích, ale pak jsem tomu absolutně propadnul. Každá postava je jedinečná. Miluju předsedu Vorla. Po všech "ordinacích" a podobných blbostech zas jeden dobrý seriál.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Je to řežba. Dědkové se snaží a já měl stále úsměv na tváři.Kobra která kousla Chucka Norrise mě odzbrojila. Pro fanoušky vyrůstajicí na Rambech a terminátorech naprostá nutnost!!! Doporučuji.

Austin Powers - Goldmember (2002)

Austin je super! Mike Myers je podle mého názoru velmi dobrý a chytrý komik, který naprosto přesně ví kdy jeho "debilní" fórky zaberou. Každý si musí uvědomit, že cílovou skupinou je američan a tak k tomu i přistupovat. Pokud se oprostíme od vlastních Cimrmanů a ostatních našich specifických druhů humoru, je to opravdu lehká, ale perfektní zábava. Doporučuji bonusy na DVD, je tam další velká porce smíchu...

Akta X (1993) (seriál)

Kult na kterém jsem vyrůstal. Do té doby se to opravdu hodilo. Postupem času se seriál změnil. Osobně nemyslím, že k horšímu, ale změna tam je. Ten starý styl mi ale sedí o něco víc :)