Koloběžka první (1984) (TV film)

uf, nemám rád Patrasovou, Čenského, ještěže aspoň ty koloběžky mám rád *

Kate a Leopold (2001)

Nemastný neslaný výkon Meg Ryan v obyčejné romantické komedii vystavěné na myšlence setkání dvou lidí z různé doby, myšlence ale trestuhodně nevyužité, když už použité. Zároveň kladem i záporem je Hugh. Je paradoxní, že jediný on je z herců přesvědčivý, když jeho postava je jediná nereálná. Tak markantně zastiňuje ostatní, že to je až na škodu.

Honza málem králem (1977)

Jiří Korn je jedním z nejdivnějších lidí vystupujících v showbussinesu, ale ani nevím proč, zamlada mi je sympatický a stejně tak celá tahle pohádka. Vaření sekyrkové polévky je něco skvělého.

Scooby-Doo (2002)

dáš si keksík scooby? možná jeden... dám tomu hvězdičku? dvě by mohly stačit...

Žabák (2001) (TV film)

Neuvěřitelně odporný Miroslav Táborský se musí vidět, ale jinak film samotný za moc nestojí...

Páni kluci (1975)

Krásný a veselý film, plný milých postav a úsměvných situací s bezchybnými herci a mně dobře známými exteriéry z Litoměřic.

Manituova bota (2001)

Je to blbost až na půdu, ale když už něco parodovat, tak tahle látka je pro to jako stvořená. Navíc scéna sbratření mě pobaví kdykoli si na ni vzpomenu.

Toy Story 2: Příběh hraček (1999)

Dvojka příběhu hraček předčila ten první téměř ve všech směrech (úžasný příběh, nové postavy, kamera, perličky typu tyranosaura ve zpětném zrcátku apod.) kromě jednoho - nebyla první. Přesto volím vyšší hodnocení a Toy story 2 řadím po bok doposud bezkonkurenčních příšerek, co se celovečerních animáků od Pixaru týká.

Nebezpečná rychlost 2: Zásah (1997)

Nejhorší dvojka (oproti originálu) co znám? Jo, to je to co se mi dralo na jazyk po shlédnutí nekonečné výplachové stupidity, kterou od odpadu zachraňují tak jeden nebo dva prázdninové záběry na loď.

Já, robot (2004)

Asi můj nejoblíbenější akční film a proč? Protože ho natočil Alexandr Proyas, jehož megalomanství a snad až posedlost bombastickými záběry se zde potkaly s hi-tech prostředím, kterému nechybí i opravdu silný opěrný bod v podobě zápletky. Will Smith zde ukázal, že lze být stylový a ještě u toho dobře hrát.