Nová Země (2008)

Surový, syrový snímek. 200 vrahů, psychopatů a násilníků na subpolárním ostrově bez zvířat,stromů. a dohledu. Zásoby mají na tři měsíce a k tomu sekery a nože. Poslední zemře.

Krásy korálových útesů (2010) odpad!

Záběry jsou sice krásné, ale to je při dnešní technice a nádheře korálových útesnů povinnost. Jinak je to další z dokumentů pro staré panny. Nejčastější informace, kterou se od komentátorky dočkáme jsou : některé ryby žijí v páru, jiné ryby mají harém, korálový svět je barevný. A nejčastější hláška je : Před rozmnožováním mají velmi dlouhou předehru. Top hláška : Bohužel některé rybičky prožijí svůj život v akváriu.

Podfukáři (2013)

Film má vysoké tempo, je nabitý akcí,triky a efekty. A to vše je ještě maskováno iluzí. Že film nehrajé fér? A který kouzelník hraje fér. Dost mě udivily komenty typu : celé kino bylo znechucené. Já mám naopak opačnou zkušenost. Pro mě rozhodně jedn z top filmů roku.

Young Detective Dee: Rise of the Sea Dragon (2013)

Zajímavý čínský fantasy film. Občas působí trochu lacině, někdy zmateně, ale slušná zápletka, pořád se něco děje a efektů je taky plno. takže jako celek snímek vyznívá velmi dobře.

Kovboj Bebop: Lovec odměn (1998) (seriál)

Seriál má výraznou atmosféru a zajímavé postavy. Některé díly mi až tak nesedly a jiné jsem byly zase perfektní. Škoda že víc prostoru nedostal-a nejlepší postava Ed.

Čarodějův učeň (2010)

Kouzla, spousta akce, dobré nápady, výborní herci, víc než povedený scénář, dávka humoru a podařené střídání minulosti a současnosti. Co víc si přát.