• Thriller

Away (2020) (seriál)

Pozrel som prvu cast a viac pozerat nebudem.velka nuda. P.s. v obsahu je emma green a nie hilary

Torden (2020)

Veľmi dobré. Potešilo by pokračovanie... 75%

Black Water: Abyss (2020)

Skoda ze krokodila sme videli fakt malo, ale aspon nebol nechutne digitalny. Nejake krvavsie a drastickejsie umrtia by tiez nezaskodili.. 50%

Hříšná touha (2020) (seriál)

Velmi dobra vztahovka ktora nuti pustit dalsi si diel./thriller/drama/krimi. 85%

Becky (2020)

Podarená vybíjaná s fajn hercami a hudbou. 70%

Betaal (2020) (seriál) odpad!

Po dvoch castiach som sa na to vysral. Sracka !!!

Ratu Ilmu Hitam (2019)

Vzhladom na hodnotenie som teda cakal ovela viac ako digitalne stonožky, ale raz sa to pozriet dalo..

7500 (2019)

Vcelku dobre natoceny autenticky thriller, no na kolena to zráža 7500 nelogickostí. POZOR SPOILER!!! obetoval pasaziera, ok.obetoval manzelku, aby zachranil dalsich údajne 85 pasazierov.to mi uz nepride ok. A mal 100 mozností premoct toho chlapčeka a neurobil to. Navyse na konci ani nevieme ci policia zlikvidovala zvysnych utocnikov a zachranila pasazierov za ktorych hlavny hrdina obetoval svoju zenu. Cely film je nejak nedomysleny... inak by som dal kludne aj 4 hviezdy.

Bažina (2018) (seriál)

Takúto nudnú pičovinu som dlho nevidel.dopozeral som to viac menej nasilu. Jediné plus je polština na ktorej som sa akurát tak zasmial.