Otec Jeff (Joel McHale) přijede s dcerou Becky (Lulu Wilson) a přítelkyní (Amanda Brugel) na víkend k jezeru. Jenomže výlet se změní v boj o život, když k nim domů vtrhnou vězni na útěku, vedeni nemilosrdným Dominickem (Kevin James). (Dalfor)

pornogrind

Tak hned od úvodních vteřin jsem tušil, že to nebude nic pro mě. Becky (Lulu Wilson) mi byla krajně nesympatická a představa, že se na ten její otrávenej ksicht a vykulený oči budu dívat přes hodinu a půl mi nepřipadala moc lákavá. Výběr hlavní kladné hrdinky je tak pro mě velkým zklamáním. Stejně tak je to s obsazením hlavního záporáka. Kevin James se hodí spíš do trapnejch komedií. Ani hustej bíbr a kérka (hákáč) na lebce mu v žádným případě nepomohlo k tomu aby z něj šel respekt natož pak strach. Ani ostatní herci mě moc neoslovili. Pochválit se na tomhle snímku dá snad jen kamera a pár krvavějších pasáží. Ve zdejších komentářích se objevují srovnání s filmem Sám doma. Sice je to jako míchat jablka a hrušky, ale budiž. I já se tedy přidám. Sám doma je sice americká "sračka"(kterou si klidně rád pustím) ale aspoň se nebere vážně a místy je to i prdel. Becky se na můj vkus bere až příliš vážně a přitom působí nedůvěryhodně a nerealisticky. Čtyři vězni poraženi třináctiletou holkou. HA HA HA. Tohle osloví spíš teenagery. ()

oLí

Tak dejme tomu a přimhouříme oči, protože si ten film pustíme s tím, že zhruba víme, o čem bude. Jinak to teda nemá šanci obstát, vlastně když tady použijeme logiku, tak je to špatný, ale do toho s tím asi jako diváci jdeme - já si ale nevšiml jediného náznaku nadhledu nebo něčeho takového. Film má v určitých chvílích velmi velkej potenciál, napadalo mě třeba, že se hlavní hrdinka s hlavním hajzlem ( těžce špatně vybraný herec ) zkamarádí a budou zažívat i jiná dobrodružství třeba v pokračováních nebo tak.. ale tady cokoli Vás napadne, že je dobré ( kamarád obr ) je následně zadupáno do země. Ta krev a scény s okem či hlavou jako proč ?! Jinak Lulu Wilson je dobrá, sice jsem jí to moc nežral, ale je ok a čepička ji slušela. 5.5/10 ()

rollman1

Nejspíše půjdu proti proudu, ale mě tohle šíleně sedlo. Parádní Home Invasion s prvky Sám doma, kde 14-letá holka likviduje uprchlé vězně, jenž přišli na návštěvu do letního domu u jezera. V první řadě bych pochválil Kevina Jamese, jenž si zde střihl roli zápornou a vážnou. Přiznám se, že jsem místy čekal na Kevina až někde zakopne nebo spadne z útesu jako v komediích od Sandlera, ale nakonec jsem mu uvěřil a doufám, že ho takhle uvidíme častěji. Víc si mě ale získala ''malá'' Lulu, která je odchována převážně duchařinami, ale tady dokazuje, že jí prostě sluší každý žánr a dokáže zahrát jak holčičku posednutou duchem tak i nekompromisní nezletilou verzi Ramba. Její techniky jsou krvavé a v rámci příběhu dávají i smysl. Je zde pár věcí, které by asi v reálu neprošly, jako, když hodím 20kg holkou o zem a já mám 200 kg, tak z toho nebude mít jen trošku modřiny, ale tady jsem to nějak přetrpěl a do očí mě to vyloženě nebilo. Jsem zvědav na druhý díl, kde uvidíme např. Stifmaistera. ()

Necrotongue

Já fakt nerozumím tomu, proč je v žánru každého druhého filmu použito slovo horor. Buď mají lidé, kteří o tom rozhodují, nervy slabší, než je svěrač ročního dítěte s průjmem, nebo jsou prostě nekompetentní. Horor jsem tady nenašel, ale thriller to byl až nečekaně slušný. Abych se přiznal, zhruba do poloviny filmu jsem uvažoval i o čtvrté hvězdičce, na tu jsem ale s postupujícím dějem zapomněl. Byla to vlastně taková variace na Sám doma s tím rozdílem, že Sama v lese nebyla určena dětskému publiku. Alespoň v to doufám. No, každopádně mě tahle vyvražďovačka Chipmunk vs. Bad Guys docela bavila, přestože obsahovala nejeden slabší moment. ()

Asia_Power

Ponaučení z filmu? "Neser veverčáka, pyčo !!" Puberťačka Becky neprožívá zrovna dobrý období a má plný právo být nasraná na celý svět už na začátku filmu. Když k tomu jako bonus tatík přitáhne novou budoucí macechu se synkem, pohár se naplní a když za chvilku tátu odpráskne Kevin James, tak pohár přeteče a malá Becky se tak konečně může naplno zbavit flustrace, nasranosti a celkově zkusit vraždící terapii. Takže si vezmeme čapku Veverky na hlavu, izolačkou obalíme tužky, vytuníme pravítko a ukážeme jak vražedná může být holka, co měří cca 150 cm a váží tak 36 kg (Všímáte si té podobnosti? Rada, abyste mě v budoucnu nesrali.). Kevin James sice má vousy jak Hagrid a "svastiku" na kedlubně plus jako bonus dva chlapy a zlobra jménem Apex, ale to je zoufale málo, když xmrti naserete puberťačku. A tak se řady padouchů tenčí, Apex se rozhodne, že bude nejlepší se na to vysrat a Kevin si bude hrát na Palpatýnyho a bude chtít Becky přetáhnout na temnou stranu síly v zájmu zachování si vlastní prdele. Becky tou dobou už bude solidně psychicky narušená, zabíjení jí začne bavit a tak na jeho nabídku....No to uvidíte, každopádně Apex se vrátí na scénu a taky má Becky co říct, jelikož ho změnila. Upřímně nerada lidem skáču do řeči, ale Becky už asi měla všech těch keců dost, tak mu zkurví monolog a odpoví činem, po kterém už Apex nebude mít náladu do ní ještě něco hustit. Kevin ostatně také z toho všeho nakonec ztratí hlavu. A já bych šla ráda s Becky na kafe, slušelo jí to, holce jedný Veveřácký. ()

• Simon Pegg měl hrát roli záporáka, dokud od toho neodstoupil v květnu 2019 kvůli konfliktům s natáčecím rozvrhem. O měsíc později byl oznámen Kevin James jako jeho náhrada. Byla to jeho první role záporáka v celé jeho kariéře. (Dalfor)
  • Toto je první záporná role Kevina Jamese, zatím v žádném filmu nikdy nehrál padoucha. (ČSFD)