Pan Popper a jeho tučňáci (2011)

Klasická americká rodinná komedie včetně dost ujeté myšlenky a kýčovitých situací. Potěší hlavně děti, ale pokud víte, co očekávat, tak se na to dá celkem dívat a chvilkami se i zasmějete.

Ztracen v džungli (2017)

Intenzivní dobrodužný survival, kde exceluje Daniel Radcliffe. Celé to putování džunglí působilo dost autenticky, povětšinou drsné počasí, bláto, všemožný hmyz, paraziti a šelmy - takže o zábavu je celkem postaráno. Vše je navíc inspirováno skutečnou události, což dokládají i fotky skutečných aktérů na konci filmu.

Zilionáři (2016)

Dost zvláštní komedie a to hlavně protože se jedná z velké části o přehlídku podivných lidí v podivných situacích. Z nichž nejdivnější mi přišla snoubenka Davida. Většina vtipů je spíše debilní nebo trapná, ale párkrát se člověk zasměje.

Zabiják & bodyguard (2017)

Bylo tam vše, co od akční komedie očekávám. Ústřední dvojice funguje perfektně, zasmál jsem se, nechybí spoustu stylové akce doprovázené dobrou hudbou a i nějaká ta romantika, naštěstí v menší přijatelný formě.

Až tam nezbyl žádný (2015) (seriál)

I přesto, že se děj odehrává na ostrově, tak exotiku nebo slunečné počasí opravdu nečekejte, spíše přesný opak. Prostředí je ponuré, deštivé a většina seriálu se odehrává uvnitř jediné budovy na ostrově. Knihu sice neznám, ale to byla spíše výhoda, protože děj se vyvíjí tak, že až do posledních minut neznáte odpovědi na spoustu otázek. A právě ta nevědomost a tíživá atmosféra, kdy nikdo neví komu věřit a lidé pomalu umírají jeden po druhém, naprosto diváka pohltí a napětí by se dalo chvílemi krájet.

Anatomie lži (2009) (seriál)

Nečekal bych, že seriál, který je hlavně o zkoumání mikrovýrazů v obličeji, mě bude tolik bavit. V prvních dílech jsem si musel trochu zvykat na Tima Rotha, kterého jsem si oblíbil až postupem času a na kterém stojí v podstatě celý seriál. Každý díl je samostatným příběhem bez větší návaznosti na díly předešlé, což mi, vzhledem k velmi nepravidelnému sledování, naprosto vyhovuje. Překvapivě se povedlo udělat každý díl originální, pokaždé jde o něco jiného, z jiného prostředí a postupy pana Whitemana jsou postupem času více odvážné i šílené. Zpracováním to sice nedosahuje kavlit např.Dextera, ale jde o fajn seriál.

Mimi šéf (2017)

Už po shlédnutí traileru, jsem moc neočekával a film mě v tom jen utvrdil. Moc jsem se nezasmál, mimino jako manager, ať už je skrytá myšlenka jakákoliv, mi přišlo přinejmenším hodně ujeté a celkově jde spíše o film, který zaujme jen děti.

Baby Driver (2017)

Všechno, a tím myslím opravdu všechno, bylo až moc podřízené hudbě a efektům. Možná to nezní jako moc velký zápor u akčního filmu, ale na mě to moc nefungovalo a bohužel ani samotný příběh moc neoslní.

Wind River (2017)

Výborný thriller, kde není mrazivé jen prostředí, ale i samotná atmosféra. Zasněžené pustiny, kde přežijí jen ti nejsilnější a zvláštní ale perfektně sedící hudba - to je kombinace, která mě opravdu pohltila. Hereckým výkonům není co vytknout . Příběh je dost krutý a o to více samotný závěr filmu.

Já, padouch 3 (2017)

V porovnání s předchozími díly o něco slabší, ale stále zábavný a stylový animák. Opravdu humorných situací je tam bohužel méně, ale kompenzuje to tradičně dobrá hudba, pohodová atmosféra a samozřejmě mimoni.