Jurský svět: Zánik říše (2018)

Sakra, tady nevim. Bavil jsem se, ale čím víc na to myslím, tím víc se to rozpadá. Musím vidět znovu.

Mumie (2017)

Nenadchne, neurazí. Celkem typický, akční béčko. Nevejt tam Cruise, asi by to bylo horší, takhle je sranda sledovat ho, jak je celou dobu zmatenej. :D

Tomb Raider (2018)

Překvapivě solidní dobrodužství, který mi zlepšiolo chuť po příšerných herních rebootech. Ačkoli akce je málo a není nic extra, film má tempo, sympatickou hrdinku a pár výborných nápadů. 4* ničeho nelituju.

Hard Boiled (1992)

Škoda toho zmatenýho příběhu, protože přestřelky naprosto super a tempo taky výborný. Ale co, těch 5* stejně dám.

Robocop (2014)

Strašná nuda s příšerným hlavním hrdinou a směšným záporákem. Jestli máte rádi originál, tohle přeskočte.

Doom (2005)

Nevim co dodat. Je to typicky debilní béčkovej sci-fi akčňák, kterej na jedno zkouknutí neurazí, ale znova už ho fakt vidět nechci. Akce je dost, ale je taková nemastná neslaná, postavy jsou divný a někdo tady zapoměl že Doom byl o boji s démony z pekla a ne o mutantech vytvořenejch genem nějaký prastarý civilizace z Marsu. Pochválit můžu určitě soundtrack a to, že se herci opravdu snažili hrát dobře i přes ten debilní scénář. Jo a ta FPS scéna... nevim jestli ji nazvat fajn nebo trapnou, nejsíš obojí.

Halloween II (2009) odpad!

No páni. Tak po tomhle, jsem se vrátil k Halloweenu 3 a dal mu 1*. Myslím, že to jako koment k týhle dojebaný sračce bohatě stačí.

To (1990) (TV film)

,,Nechcete balonek?'' Chci a víš proč? PROTOŽE SE JICH NEBOJIM! Tohle je ten slavnej horor, kvůli kterýmu se celý generace bojej klaunů, to jako fakt? Část s dětma byla fajn a Tim Curry byl fakt k popukání (Ale ne děsivej), ovšem v druhý půlce, která začala pár výbornýma lekačkama se nakonec vše podělalo a ačkoli byly postavy sympatický, nudil jsem se k smrti. Jako sorry lidi, ale tohle mě fakt mělo děsit? (Psí hlava, mluvící hlava v lednici, strašení balonky a scéna v knihovně, WTF?!) No v tom případě to neuspělo, dost jsem se nudil a myslim že remake má slušnou šanci.

Bubsy (1993) (TV film) odpad!

Chudák Paulsen. Tohle bylo hrozný. Vtipy, příběh, animace i postavy.... ježišmarja, ještěže sem to sledoval opilej.