Pavouci z vesmíru (2010) odpad!

Omlouvám se všem milovníkům takových to sci-fi, ale nemohu jinak hodnotit. Za celou dobu filmu v kině sem nechápala, co tam vlastně dělám. Opravdu to pro mě postrádalo veškerý um. Nemělo to pointu, žádný velký příběh, unylý scénář, vše předvídatelné, ve vizuálních efektech taky nic moc, hudby a zvuk taky nic převratného... Malounko lituji že jsem na takový film vůbec šla. Za mě zbytečnost a nechápu že je někdo schopný takovou "ho*adinu" vůbec vymyslet natož zfilmovat.

Thor (2011)

Nic jsem od filmu nečekala a ani komiksovou verzi sem neznala. Každopádně jsem si to maximálně užila. Byl to film téměř podle mého gusta. Mám rada sci-fi, a tahle "MARVELOVKA" se skutecne povedla. Super záporák, vítězství dobra, a napůl dobrý ale nešťastný konec. Občas vtipné hlášky... No za mě nezbývá říct nic jiného než BRAVO!!!! :-)

Kung Fu Panda 2 (2011)

Jak už jsme u dreamworks zvyklí jsme tu svědky né příliš povedeného pokračování předchozího dílu. Nápad dobrý, občas i vtipná hláška, ale prostě provedení nic moc. Mě to nezaujalo! Proč točit pokračování, když to téměř vždy nevyjde??? Za mě pouhých 25%!

Voda pro slony (2011)

Pro mě krajně průhledný děj postrádající šmrnc a notnou dávku energie. Trochu mě mrzí že mezi hlavními hrdiny to vážně nejiskří. Jejich postupně se vyvýjející vztah je takový jakoby umělý a spíš víc vypadá nuceně než opravdicky. Film je vlastně postupné vyprávění příběhu bez větších či menších zvratů. Vše předvídatelné a tím pádem krapet nudné. Po chvíli sem si říkala kdy už to konečně skončí.... A ani ta hudba mě nenadchla... Je mi líto.

Zkus mě rozesmát (2011)

Romantická komedie o tom kam vás vlastní lži a výmysly mohou dovést. Rozjezd trochu pomalý ale pak v průběhu filmu některé dobré vtípky některé i tak přemrštěné že se smějete už jen proto. Celkově hodnotím jako oddychový film. Nic sem nečekala a ikdyž bylo hned jasné jak to dopadně, tak musím konstatovat že to cmělo šmrnc a styl!!! Lepší průměr = 55%

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Nuda! Nuda! Nuda! Nic překvapivého, směšného, vleklý děj, občas nějaké to šermování, trapné nádechy lásky. Nezachránil to ani okoukaný Depp, ani pro někoho pěkná a přitažlivá Penélope. Film se ani po 30 minutách nerozběhl a vlastně skončil tak jak začal. Pointu a příběh byste asi jen těžko hledali. Jediná hvězdička a potlesk ode mě patří skladateli hudby H. Zimmerovi protože bez jeho strhující music bych musela hodnotit už jen ODPADEM!

Fanaticky zamilován (2005)

Lepší než průměrná romantická komedie. Skvělý nápad se sportovní úchylkou. Fanoušky Bostonského týmu red sox 100% nadchne. Oddychová zábava. Nikoho extra nenadchce (krom těch fanoušku), nikomu neublíží a tudíš se z toho stane i relativně slušne strávená hodina a půl. 60%

Falešná hra s králíkem Rogerem (1988)

K animákům obzvlášť těm klasickým Disniovským mám od mala blízko. A v tomhle supr podání v hraném filmu prostě nemají chybu. Na svou dobu vážně supr film. I dnes se na něj vždy ráda podívám. Je to pro mě srdeční záležitost. K tomu supr příběh a vtipní animáci. Paci, paci, paci :-D 88%

Rychlejší než smrt (1995)

Nic extra nečekejte a budete příjemně překvapeni. Je to velmi pohodový a odlehčený dobrodružný film s hvězdným obsazením a pěknou hudbou. Nu a místy je to i zábavné. Celkově tedy dobře koukatelné. 65%

Ed Wood (1994)

Film o nejhorším režisérovy všech dob! Tak asi to je nejvýstižnější a přesně o to v tom filmu jde. Pro mě osobně nic moc kvalita, snad jen utvrzení že Depp coby herec má v roli podívínů vždy stejný projev... což je pro mě zklamáním. Ikdyž spolupráce s Burtonem většinou stvoří zajímavý film. K tomu to filmu nemám co víc dodat, pro rozhled jistě dobré shlédnout ale pro jednou a stačilo. 51%