Zachraňte pana Bankse (2013)

Už od malinka mám ráda Mary Poppins. Jsem ráda že konečně vím, jak složité bylo vůbec film natočit a jak stačilo málo a žádná cooltovní pohádka by neexistovala. Je to něco jako film o filmu, kterých je v dnešní době plno. Přesto tento je něčím originální. Musím vyzdvihnout herecký výkon Emmy Thompson, která je tak ostrá až máte strach že dojde na krev. No a na závěr jak jinak než happy end :-) U závěrečných titulků, pak běží dobová nahrávka pořízená během plánování filmu s hlasem paní Traversové - skutečně ostrá to dáma.

Hvězdy nám nepřály (2014)

Romantická komedie? To se asi někdo uzařadil... No smutný příběh dvou nemocných mladých lidí, který vás emociálně nechá chladnými... :-( je to takové ploché vyprávění nic víc...

Noční běžec (2015)

Kvituji že Liam Neeson neběhá a raději se dopravuje autem. Jinak celkem slušný akčňak o pomstě, přatelství, vztazích v rodině, mafiánech, policii... Celkem slušivé role pro herce (Harris, Neeson...). Hodnotím lehkým nadprůměrem tedy 53% ;-)

Avengers: Age of Ultron (2015)

Já jsem opět spokojená, na film sem se těšila. Spoustu hlášek sem ani nestíhala (nechám na další shlédnutí). Každý kdo má rád marvelovky si určitě přijde na své a bude maximálně spokojen. Pravda je že některé scény jsou předigitalizo-techno-megované ale nic tomu neubírá na sympatičnosti, vtipnosti a pohodovosti! Mezi digi monstrózními trháky je tento film klenotem :-)

Lovci zážitků (2015) (pořad) odpad!

Potenciál to mělo, ale realita je hodně unohá. Pár celebritek si myslí že vypouštěním trapných poznámek udělají inteligentní zábavu. Jenže to prostě nestačí! A zážitky taky nic moc!

Nelítostný Parker (2013)

Stathem je borec co se týče bojových akčních scén, ale celkově vychází tento film tak nějak na plocho - zápletka zas není nic extra a celkové rozuzlení taky ne. Ale jako odreagování se to dá skousnout :-)

Griffinovi (1999) (seriál)

Nevím jak to říct slušně - ale sprostější a nechutnější a perverznější seriál už snad ani neexistuje. Úplně bych ho zakázala jak dětem a tak i dospělým, protože dle mého z lidí kteří žerou Family Guye tak z nich nemůže vyrůst nic kloudného. Je to seriál který nemá žádnou úroveň a asi se ani o žádnou nesnaží nebere si servítky a děla si srandu i z věcí která je i pod nejnižší hranicí slušnosti! Ano některé díly jsou i koukatelné za ně jedna hvězda... Zbytek je utrpení!!!

Kouzlo přítomného okamžiku (2013)

Asi jsem tenhle film viděla právě ve správný čas. Řeší a pojednává o dost zásadní věci, kterou někdo má vyřešenou někdo řeší a někoho to teprve čeká... Je to hledání sebe samotného, toho kdo jsem, co dělám, jaký to má smysl a konfrontuje to s viděním sebe samého v souvislosti s životními břemeny, které si nese sebou jako kouli na noze. Vlastně je to takový romantický dramatický příběh s příjemným rozuzlením :-)

Zakletý v čase (2009)

Taková zvlaštně zamotaná a občas dost nesrozumitelná romantika s prvky sci-fi, trochu mi tam chybělo vysvětlení toho proč ona přes všecky nevýhody je stále s ním... Proč už si dávno nenašla někoho "normálního". Je v tomto filmu mnoho nezodpovězených a nevysvětlených situací a faktů. Proto nemohu hodnotit jinak ikdyž obsazení je skvělé, tak příběh a samotný děj pokulhávají kdesi vzadu!

Jack Reacher: Poslední výstřel (2012)

Akčňák s prvky detektivky, který se mi opravdu líbil. Myslím si že takovéto role Cruiseovi sedí stejně jako role v Mission impossible. Brilantně Cruisovi sekunduje zajímavá Rosamund Pike. Moc se mi na filmu líbila předvídavost a vychytralost Jacka Reachera, který prostě přemýšlí o věcech jinak než je obvyklé a to dodává filmu na zajímavosti. pokud si toto nová filmová sága udrží máme zaděláno na super sérii alá Bond nebo Bourne.