Paranormal Activity: Prokletí (2014)

Já už toho mám dost. Je to čím dál horší. Ženská co dělá démony z ještě nenarozených kluků díky znamení co se nápadně podobná relikviím smrti z Harryho Pottera? Hodí se mi k tomu jedna moudrost od Cimermana ,,Víme vše, totiž že nevíme nic." Protože tak nějak to je se všemi díly Paranormal Activity. Každopádně jsem se místy pobavila a zabavilo mě to od nudy takže dávám ★★

Já, Frankenstein (2014)

Řeknu to asi takhle. Byla jsem nemocná a pod antibiotiky když jsem si to rozhodla stáhnout a pustit. Ty antibiotika museli být ale asi silnější než cokoliv protože jsem se nestačila divit. Skupina divných pobožných cosi, měnící se v ještě divnější cosi, co se používalo jako okap, démoni které ani nestojí za to zmiňovat a pak samozřejmě samotný Frankenstein, ktrerý se k tomu dostal asi jako slepý k houslím. Opravdu mě pak pobavilo když tam všichni tvrdili jak lidé nemají páru o tom že je mezi démoni a chrliči boj (což už takhle zní dost stupidně) Ale upřímně jsou tam lidé tedy asi dost slepí když si nevšimnou obrovských září jak se nějakej mrtvej chrlič teleportuje do nebe a nebo nějakého toho vybuchujícího démona. Za mně jedna ★ protože na odpad mi to úplně nepřijde ale na víc hvězd asi taky ne. Možná že když si to někdy pustím znovu změním názor ale v brzké době určitě ne.

Jumanji (1995)

Tenhle film jsem poprvé viděla jako dítě a jak to tak u dětí bývá, toužila jsem takovou hru mít. Tehdy jsem film měla opravdu ráda a asi tak před čtyřmi dny jsme si s přítelkyní uvědomili, že jsme to ani jedna dlouho neviděli. Musím uznat, že vidět to znovu mě vrátilo zpět do dětství, od kterého sice ještě nejsem nijak daleko ale potěšilo to. Zkrátka a dobře… film je pro mě pořád skvělým a proto dávám 4 ★

Zlatý kompas (2007)

Vzhledem k tomu že jsem četla všechny knihy jsem se na film těšila a zároveň se děsila toho co z toho vzejde. Musím říct že jsem se děsila oprávněně. Vlastně jsem viděla film jen jednou a abych byla upřímná tak už víckrát ani nechci. To si opravdu raději přečtu znovu knihy.

Láska nebeská (2003)

Abych se na začátek přiznala... nesnáším romantické filmy. Tenhle film ale není typický "romaňták" . Vlastně jsem se na něj poprvé dívala jen kvůli Alanu Rickmanovi ale už tehdy jsem si ho docela zamilovala. Dokáže pobavit a navíc je tam ta Vánoční atmosféra hezky vložená. Není to jeden z těch infantilních Vánočních filmů. Takže za mě 4 hvězdy a těším se na další Vánoce abych se zase podívala.

Neuvěřitelná cesta (1993)

Opět jeden z filmů mého dětství. Jak tu napsal Superpero... Opravdu jsem ho žrala :D Nejraději z těch tří jsem měla Shadowa. Ten mi opravdu utkvěl v paměti. Když jsem ale film viděla znovu o několik let později... musím uznat že už se mi tolik nelíbil. Přes to je ale film takový milý a jednou za pár let se na něj klidně zase podívám.

Věřte nevěřte (1997) (seriál)

Tenhle seriál nebo jak to nazvat, není dokonalý ale sledovala jsem ho vždy když jsem byla v dětství nemocná takže z toho důvodu čtyři hvězdy.

Alf (1986) (seriál)

Alf je prostě skvělí. Kdysi měl strejda takového maličkého Alfa který se dal přiklapnout na oblečení a tak různě. Tehdy mi o tom jen vyprávěli a pak to začali dávat v televizi a já si toho trhlého mimozemšťana docela zamilovala. Většina epizod byla opravdu dobře vyvedená a pobavila takže jasné 4 hvězdičky.

Pišta a Fišta (1958) (seriál)

Jako malá sem Pištu a Fištu zbožňovala ještě s Tomem a Jerrym samozřejmě. Takže jsem prostě musela ohodnotit.

Chata smrti (2007)

WTF?! Co tohle pro Krista bylo? Nejsem rasista nebo tak něco ale proč sakra přežili jen černý? Proč jsem na to vlastně vůbec koukala. Ten jeden bod je za to jak jsme se u toho s kamarádkou a mou mámou pobavili.