Návrat do budoucnosti III (1990)

Třetí díl už působí spíš jako takovej bonus k prvním dvěma, ale celá trilogie je klasika veliká, i po těch letech pořád koukatelný :o)

Za láskou vzhůru (2016)

Psychicky hodně náročný téma :o)) Ale romkomu vždycky dost pomůže, když má milý představitele, a to tady platí rozhodně. Scénář taky nijak přepálenej... prostě pohodovka :o)

Mladý papež (2016) (seriál)

Po třech epizodách vůbec nevim, co si o seriálu a jeho směřování myslet. To už se mi dlouho nestalo :o) Dneska chce bejt pomalu každý nový dílo inovativní a překvapivý, ale Paolo Sorrentino by o tom evidentně mohl ostatním přednášet... No a po deseti epizodách měnim na pět. Co věta, to perla. Výborný postavy. A ty úžasný lokace. Prostě pecka!

Zpívej (2016)

Tři hvězdy, ale v podstatě jen proto, že tajně doufám, že by to na ně mohlo hodit, kdybych to viděla v originále... Jinak celkově bohužel dost slabý :o/

Anděl Páně 2 (2016)

Fórky dobrý, zástup hvězd neskutečnej, ale děj se mi zdál chatrnej... prostě jednička podle mě lepší ;o)

Kosmo (2016) (seriál)

První díl nic moc, ale i kdyby nebylo už nic jinýho než druhej díl, na pět hvězd to stačí :o)))

Mamon (2015) (seriál)

Už jsem zas čekala zbytečně moc a pak hledala chyby (motivace postav, nesmyslný chování, závěrečný objasňování alias monolog "jak to bylo"...). Ale rozhodně lepší průměr.

Teorie tygra (2016)

Bavila jsem se, i když konec už byl trochu mrazivej. Škoda jen toho ultrarychlýho přerodu Táni Vilhelmový v závěru filmu.

Gympl (2007)

Těžko říct, kdy by bylo ideální tenhle film vidět... na gymplu už bych to stejně nestihla, ale i tak si myslim, že to na mě teď zanechalo daleko větší dojem... Zcela osobní čtyři hvězdy. Jo a supr soundtrack.