Demolition Man (1993)

Chtěl bych k tomu říct jen jedno: "Medvídek" :-)

Navždy (1989)

krásný romantický film ve stylu filmu Duch/Ghost o duchovy.

Indiana Jones a Chrám zkázy (1984)

nejslabší díl této série. Až přehnaně komické a komicky skoro až trapné. Ovšem jsou to pouze některé momenty a jako celek tento film patří mezi to lepší co bylo vůbec natočeno. Je tu i spoustu nezapomenutelných scén jako třeba hostina a zvláštní druhy jídla na ní, nebo souboj meče proti Indiho pistoli :-)

Othello (1995)

Laurence Fishburne jako Othello je démonický. Kdo na mě ale zapůsobil, tak to jednoznačně Kenneth Branagh jako Jago. Nezapomenutelná postava.

Hamlet (1990)

Mel Gibson ukazuje, že to umí nejen s pistolí, ale i se slovy.

Klíč (2005)

tři hvězdičky dávám jen za ten konec. ten se opravdu povedl, ale těch nějakých 90minut předtím? to opravdu nevím. Celou tu dobu jsem si říkal, že třeba to, že hlavní hrdince odstávají uši bude mít nějaký filmový záměr, ale nakonec se ukázalo, že ani název z filmem zas až tak moc nesouvisí.

Království ohně (2002)

Náhodou to není tak špatná podívaná jak to na první pohled vypadá. Draci a tanky. Dost zvlášní spojení, ale na mě docela zapůsobilo.Do kina bych na to asi nešel, ale pokud to budou dávat zase v TV tak se klidně mrkněte. Ch.Bale i M.McConaughey mají v tomto filmu oba zajímavou vizáš.

Equilibrium (2002)

Moc pěkné sci-fi s nádechem Matrixu.

Nesmiřitelní (1992)

Clint Eastwood režije+Clint Eastwood hraje=Western a to jeden z nejlepších. Tvrdý, drsný, nesmlouvavý a přesto přítažlivý a krásný takový je film Nesmiřitelní stejně jako "divoký západ" sám.