• Romantický

V Sylviině městě (2007)

no, zatím to vypadá, že tohle dílo většina z nás asi moc nepochopila ... podlě mě je to zkouška trpělivosti :-)

Náš nelítostný svět (2008)

jeden z nejlepších filmů, jaký jsem letos ve Varech viděla .. dokázal mě zaujmout a bavil mě od začátku až do konce

Králova přízeň (2008)

Moc se mi to líbilo .. zajímá mě historie okolo Anny Boleyn a "the other Boleyn girl" je moc pěkně ztvárněné. Trošku jsem měla problém s herectvím Scarlett, ale naštěstí tam byla skvělá Natalie, která ji zachránila a i když to není moje nejoblíbenější herečka, tak musím říct, že jí v poslední době věřím úplně všechno, co zahraje - ať už v tomto filmu nebo třeba v "my blueberry nights" .. Eric Bana je dobrý král, hodí se to k němu. Celkově mě to dokázalo zaujmout na celé skoro 2 hodiny ..

Super náhradník (2006)

Bylo to slabší bež Bend it like Beckham, ale vlastně se to nedá moc srovnávat, protože jediný společný prvek je snad jen ten fotbal. Ale musím přiznat, že jsem se chvílemi hodně smála, až jsem se divila,protože většinou mi tyhle komedie vtipný nepřijdou... za "normálních" okolností bych dala 3*, ale jednu přidávám za ústřední dvojici - Amanda má komediální talent a na Channing je krásný pohled ..

Napálené celebrity (2003) (pořad)

nekoukala jsem / nekoukám na to pravidelně, ale párkrát jsem to viděla a byla to docěla sranda :-) určitě už MTV vyprodukovalo i stupidnější věci ..

Flashdance (1983)

jsem taneční maniak a tudíž taneční filmy vyhledávám .. tohle už je taková klasika, která mě ale nějak zvlášť nenadchla ...

Let's Dance 2 (2008)

nemůžu dát plný počet, protože ač miluju tanec, tak tady mi scházelo trošku té klasiky. Street dance je fajn, ale klasika je základ a bylo by dobré na to nezapomínat :). Na druhou stranu, nemůžu to ani úplně odepsat, protože bych ještě víc zkazila průměr a to já tanečním filmům nedělám :-). Komentář děje vynechám, protože o tom taneční filmy nejsou ...

Holka na roztrhání (2002)

Reese Witherspoon má (nejen) komediální herecký talent a na Patricka Dempseyho se dobře dívá, ale tenhle film je celkově hodně průměrný .. dívat se na to samozřejmě dá, ale není to film, na který bych se dívala, kdybych si chtěla udělat radost apod...

Zkrocená hora (2005)

Brokeback Mountain je hrozně čistý film, jestli víte, jak to myslím. A fakt, že pojednává o tématu, který ještě stále není "obvyklý" na tom nic nemění. Ta láska a přátelství hlavních postav jdou ruku v ruce s neuvěřitelně krásným prostředím a podmanivou hudbou. Ten příběh je smutný a zároveň povzbuzující ... Mě ten film dostal dokonale. A asi to bude v budoucnu i jeden z filmů, ze kterých si lidi budou pamatovat úžasného Heatha Ledgera. Zaslouženě.

Kouzelná romance (2007)

bylo to hrozně milé .. taková správná oddechovka s příjemným humorem .. taková parodie na vlastní pohádky mi to trošku přišlo .. fakt pěkné :)