• Thriller

Pohádky pro Emu (2016)

Příběh a pointa filmu není nic komplikovaného a nepředvidatelného o to více potěší jak je to zahrané. Ano tušil jsem jak to dopadne, ale celou dobu jsem se bavil. Dobrá práce.

Ostravak Ostravski (2016)

Běžte raději na lobotomii než na tenhle film pocti co ve vás zůstanu bude stejný možná i lepší. Stejně vás to potká na Nově, která se pod to podepsala.

Beatles: Perná léta (2016)

Včerejší projekce mi ještě duní v hlavě. Díky Howardovi se ze mě snad stane ještě fanda Beatles musím si pustit Help :) Opravdu skvěle udělaný film.

Pat a Mat ve filmu (2016)

Pat a Mat se nedá hodnotit jako film. Jednak jsou to vždy jen dvě postavy a navíc jsou němí. Proto chápu, že klasický 90min příběh je pro Pata a Mata cizí, na co bychom se dívali. Jsem rád, že režisér Beneš se rozhodl nic v konceptu Pata a Mata neměnit a ctí to že to je groteska. mám radost z toho, že vidím kuťáky v jejich klasickém formátu a přitom v moderním podání pro kina. Je příjmní vidět jak jsou nové příběhy rozehrané a i dějově posuneté dál ale přitom ctí klasického Pata a Mata. Je radost se dívat na postavy, které jsou tu 40 let a cítit, že se o ně někdo s citem stará aby tu dalších 40 let ještě byli.

Jak básníci čekají na zázrak (2016)

Film, je velmi průměrný,je z něj cítit nostalgie. Bohužel co film opravdu ničí jsou sponzoři, kteří jsou řekl bych velmi necitlivě do filmu vloženy. A to tak, že to tahá za uši. Nevím jestli je to pro značky dobré. Je zde cítit snaha k navázání na původní 3 díly a to se asi povedlo lépe než u předchozích.

Dvojníci (2016)

chacha, ano baví mě ty komentáře "zainteresovaných" možná zaplacených co dávají více jak 3 hvězdičky. Pokud tento film hodnotíte sejně jako Pelíšky, Nedotknutelní, S tebou mě baví svět, tak je mi vás opravdu líto protože, zjevně je to buď první film co jste kdy viděli a nebo jste ho neviděli. Prostě ten film je horší než Martin a Venuše co točil Chlumský(předchozí film), je horší než Pelíšky, je horší než Okresní přebor a můžu pokračovat. Zabalit to do toho že málo davají lidé co milují Art je blbost. Malo dávaji leide co mají rádi Pelíšky, Musíme si pomáhat, Okresní přebor, Obecnou školu atd...

Rudý kapitán (2016)

To nejlepší na to m filmu je trailer. Za to ta hvězdička. Evidentně se chtělo udělat cool moderni thriller ale zustalo jen u chtěni. Asi to nikdo neřekl hercům. Navíc nevím proč, ale někdy hercum nebylo dobře rozumět . Tak jako by to bylo troxhu na koleně.

Room (2015)

Četl jsem předlohu. Která je absolutně úžasná o to více mě mrzí jak film sklouznul do hollywoodské vypočítavosti. Bohužel je z něj cítit více zamíření na oskara a další ceny než věnování se té jemné psychologické hře, která je v předloze. Herecké výkony jsou dobré v tom problém není, ale scénaristické zjednodušení film posunulo více k něčemu umělému než živočišnému a více skoro až do klišé

Nevěrníci (2012)

Jsem nadšený, doporučuji s manželkou v sobotu večer k lahvince vína. Opravdu jsme se bavili.

Malý dráček (2014)

Film spíš pro menší děti. Moje bylo spokojená a to je hlavní.