Rudý baron (2008)

Celkem slabota.. Na to že to bylo o německé stíhací legendě první světové války, tak tam bylo jeho umění v leteckých soubojích bohužel hóóóóódně málo. A také mě tam hrozně chyběl jeho rudý trojplošník značky Fokker se kterým se hlavně proslavil. Těch pár záběrů jen tak aby se neřeklo mě moc neuspokojilo.. Bylo to zaměřené spíše na příběh samotného barona(jeho rodina a život).. Bohužel já se těšil právě na ty letecké souboje:-(

Bolt - pes pro každý případ (2008)

Kdyby celý film pokračoval v tak brutálním akčním tempu v jakém započal, tak bych tomu dal rozhodně za 5*.. Ale bohužel po chvilce unešení mě přeci jenom vrátili zpět do reality že to takový nářez nebude:-( Ale jinak krásný animák, už dlouho zde takový nebyl.. A co mě nejvíce pobavilo?? No přece křeček v plastové kouli:-))

Metropolis (1927)

Snad až neuvěřitelné co se v roce 1927 dalo natočit.. Bohužel jsem viděl pouze verzi na 118minut a byl to pokus o rekonstrukci, takže chybějící části jsou doplněny pouze něměckým textem (naštěstí k tomu byly slovenské titulky).. Docela bych si dal tu původní verzi.. Jenom škoda že se spoustu částí filmu ztrailo.. Třeba je časem někdo najde zaprášený v šuplíku:-)

Záskok (1994)

To by asi bylo moc hezké kdyby takovýto vynález postavil znovu na nohy takovou obrovskou korporaci jako byla Hudsucker Industries.. Ale jinak parádní příběh, to bych chtěl aby se mě stalo taky:-)

Příběh o Zoufálkovi (2008)

Animovaný film, který zapadá do šedého průměru.. Když už příběh je celkem o ničem, tak jsem očekával alespoň animační kvalitu, ale bohužel, ta se také nedostavila.. A hlavně to není tak dlouho co už byl natočený animovaný film o myších "Ratatouille", takže tomu to celé bylo až nápadně podobné..

Igor (2008)

Jednoznačně nejlepší postavička byl nemrtvý králík, to byl vynikající nápad.. Ale jinak mě to přišlo jako marnej pokus o vykrádání Tima Burtona.. Alespoň proběhlo pár trefných hlášek, občas hustě vypadající monstrum. Celkově to zapadá do průměru..

Bang, bang, seš mrtvej! (2002) (TV film)

Ještě že nežiju v Americe a základku mám dávno v poklidu za sebou.. Rozhodně jako propagační materiál to musí mít obrovskou váhu.. Samotnou divadelní hru bych snad ani vidět nemusel, pro mě už tento film na dané téma byl dostačující..

Pokání (2007)

Romantické drama které nikam nespěchá a pouze pomalu ubíhá.. Měl jsem trošku strach z toho jak se takovéto role dokáže chopit James McAvoy, ale musím smeknout, protože to zahrál naprosto bravurně.. Nejdrsnější osud měla dvanáctiletá holka Briony.. Nejdříve jsem ji hrozně nenáviděl, ale jak film ubíhal, tak se u mě nenávist změnila v lítost..

Mořské panny (2003) (TV film)

No to tedy byla akční podívaná.. Ještě že se dalo koukat alespoň na ty mořský panny:-))