X Factor (2008) (pořad)

Co to tu dělá? To tady budou fakt i TV show?

Elektra (2005)

Já bych tak přísný, jako jsou tu ostatní, nebyl. Sice je to jen bezduchá akce, ve které se najde spousta nelogických věcí a mnoho hluchých míst, ale na takový páteční večer, kdy se vám fakt nechce přemýšlet, či dělat něco prospěšnějšího, je to akorát. Navíc Garner je vcelku sympatická, takže tak .. :-)

Zlomené květiny (2005)

Udělal jsem velkou chybu. A to, že jsem si přečetl většinu komentářů zde. Protože mnozí tady píší o "Ztraceno v překladu 2." A jelikož "Ztraceno v překladu" je můj nejoblíbenější film, tak jsem čekal něco mimořádného. Dostalo se mi milého a příjemného filmu, ale ne dvojky "Ztraceno v překladu". Takže "jen" za 4 *. Ale musím říct, že málokdy mi uteče 100 minut tak rychle, jako u tohoto filmu.

Babar (1989) (seriál)

Jelikož to jde po té cipovině s názvem "Elmo" tak to na mě působí jako svěží vánek uprostřed smetiště...

Kiwi! (2006) (studentský film)

Málokterý kraťas mě tak dostal svou myšlenkou.

Hotel Rwanda (2004)

Mrazivý film, dle skutečných událostí. Neuvěřitelný milion lidí zahynulo za pouhé 3 měsíce!!!! Je neuvěřitelné, že se tohle ještě někde může vůbec dít, nebo že se to vůbec mohlo uskutečnit, zatímco my tady v teple před tím zavíráme oči! Ale zpátky k filmu... Cheadle byl vynikající, Nolte byl výborný a jako třešničky na dortu tu máme i Phoenixe a Rena.. Jo, jsem jediný, komu to připomnělo Schindlera? Prostě a jednoduše výborný film, který si rozhodně nenechte ujít!

Mlha (2007)

Tak Darabont mě opět dostal. Ale tentokrát na hororové vlně. Tohle totiž není styl hororu ala "bububu, lekněte se!" Ne. Tenhle vítězí především atmosférou, uvěřitelností postav a co je nejdůležitější, dějem! Tento film mě prostě dostal a nejen tím hodně drsným koncem. Spoiler! A už dlouho jsem nikomu tak nepřál smrt, jako té věřící. Ještě, že se má přání splnila a dostala to, co si zasloužila. Konec Spoileru. Ale ten konec.. ten mě naprosto odrovnal.. Bravo, Franku.. jsem zvědavý, s čím nás ,(mě), příště dostaneš.

Hvězdná pěchota 3: Skrytý nepřítel (2008)

Výborné. Jistě, ne tak dobré jako jednička, (i když, jedničce jsem dal taky 4), ale o mnoho lepší jak zk*rvená dvojka. Pokud jste fanoušky brouků, fanatismu, (zde jak vojenského, tak náboženského), tak je to zábava určena přesně pro vás. Já se bavil nadmíru. Výborná satisfakce za ,(jak říkám), nepodařenou dvojku. It´s a good day to DIE!

Lhář, lhář (1997)

Tento film stojí na ulítlosti a grimasách Carreyho, takže mu tohle vyčítat, mi připadá celkem mimo. Opravdu slušná zábava pro každého. Škoda slabších míst (hlavně ze začátku).

Za humny je drak (1982)

Jedna z klasických pohádek... a mladá Ivana Andrlová byla fakt pěkná!