• Fantasy

Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)

Kultovní film naší rodiny, co dodat. Hlášky z filmu se staly součastí naší komunikace. Úžasné písničky (kobouk dolů před Ivetou Simonovou) a výkony herců, na kterých bylo vidět, že se náramně baví. Proč nevyhrál komedii století dodnes nechápu.

Černá listina (2013) (seriál)

Celkem dobrý seriál, první řada byla hodně napínavá, lehce nad 4. Druhá řada už tak dobrá není, ale pořád je hodnocení vysoké - 3 a půl. Uvidíme, jestli bude mít stále klesající tendenci. A doufám, že tajemství zájmu Reda Reddingtona o Elizabeth bude mít jiné rozuzlení, než to, co se nabízí od první epizody.

Hranice nemožného (2008) (seriál)

Docela slušný seriál, který sice není absolutní špička, ale až do finále zůstal na velmi solidní úrovni.

Sběratelé kostí (2005) (seriál)

Jako drtivá většina seriálů, které se prokousají do mnoha dalších sérií ztrácí Bones trochu na poutavosti. Nelze se tomu vyhnout, protože se jedná o stejnou šablonu, zpestřenou o soukromí zúčastněných osob. Nicméně pořád nechávám za 4.

Původní (2013) (seriál)

Spin-off Upířích deníků mne mile překvapil. Jejich v současné době vysílaná 5. série je podle mne daleko horší, než Originals.

Pravěk: Nový svět (2012) (seriál)

Na nic si to nehrálo, ale celkem to ušlo. Pravěk byl sice lepší,ale jo.

Flash (2014) (seriál)

Pilot mne až tak nedostal, policajt a dceruška...to už od někud znám. Na narozdíl od Arrow to zřejmě nebude můj šálek čaje.

Dominion (2014) (seriál)

Pilot vypadal slibně, ale po třetí epizodě musím konstatovat, že seriál je nezajímavá slátanina a pochybuji, že se dočká 2. série.

Tajemství Pravdy (2008) (seriál)

Slušný fantasy seriál. Když se za hlavní hrdiny dosadí sympaťák a hezká dívka, je napůl vyhráno. Škoda, že nepokračoval 3. sérií, znám spoustu horších.

Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu (2004) (TV film)

Flynn nesahá Indiana Jonesovi ani po paty a po pravdě, o nějaké srovnání tu nejde. Carson je milý chlapík s IQ 150, který se cítí jako ryba ve vodě především jako knihovník, obklopený největšími historickými poklady, považovanými světem za dávno ztracené. Nepředvídatelné (nebo předvídatelné?) události ho ale nutí zapojit i Flynna -akčního hrdinu a jde mu to za pomoci krásných slečen (jak jinak) výborně. Je to zkrátka oddechový první díl miniseriálu pro diváky, kteří se chtějí bavit a nějaká umělecká kvalita je jim šuma fuk. Myslím si, že někdy je i takovýhle film potřeba. Aspoň já si to užila . Navíc mám ráda hudbu Josepha Lo Duca.