Cabin Fever 2 (2009)

Jednička byla konina, ale zábavná a měla slušný brakový nádech, který dělal film koukatelným. Dvojka je ale hovadina bez nápadu, děje, herců a smysluplných scén. Od totálního odpadu ho dělí jen pár zajímavějších gore sén.

Hodný, zlý a ošklivý (1966)

Nemůžu říct, že by to bylo špatné. Je to skvěle natočené, má to vtip, příběh i senzační hudbu. Leone byl nadčasový génius filmu a tohle je jeden z jeho jednoznačných TOP. Sice se mi stejně o něco více líbí jeho následující Tenkrát na západě, ale v rámci žánru je tohle asi vrchol.

Konzultant (2013)

Mě se Konzultant líbil. Skvělá hudba, super obsazení a solidní atmosféra. Pravda, chybí tomu ucelenější příběh i propracovanější postavy, ale má to šťávu a hlavně pár dokonalých scén. Škoda, že některé hvězdy zde nedostali více prostoru. Třeba Pitt a Bardem mohli rozjet větší herecký koncert, ale nemohli, prostor zkrátka k tomu neměli. Naopak Fassbender, i když měl asi takto napsanou roli, mi výjimečně moc neseděl. Za mě ale dobrý.

Agresivní virus (2014) (seriál)

Zatím hodně zajímavý seriál, který svou kvalitou prozatím předčil knižní předlohu.

NON-STOP (2014)

Povedený žánrový thriller. Nechybí napětí, akce ani dobrý příběh. Není to sice film, který by se stal nezapomenutelný, spíš jde o standardní žánrovku...ale povedenou.

Kasandřin sen (2007)

Pro Woodyho neobvyklý film, který se mu ale povedl. Je to zajímavé, velmi realistické a divák se do příběhu opravdu vcítí. Farrell i McGregor jsou dobří herci a i zde jsou přesvědčivý až běda. Pro mě slušný filmový zážitek.

Hostitel (2013)

Vlastně ani nevím proč jsem se odhodlal na to koukat. Krom pár scén je to o ničem. Je to prázdný, nudný a strašlivým způsobem nezajímavý. A konec? Horší to být asi ani nemohlo...

Zkus mě rozesmát (2011)

Příjemná komedie a rozhodně po dlouhé době povedená s Adamem Sandlerem, který poslední dobou plodí jinak hrozný kraviny. Ono to není nijak originální, ale má to alespoň vtip a Jennifer Aniston, která film hodně zvedá. Sandler je vlastně pořád stejnej a v každém filmu více méně hraje stejnou postavu, jen s jiným zaměstnáním. Sandler - plastický chirurg je však jeho top postava. Dobrá komedie.

V Bruggách (2008)

Hodně dobré. Svižné tempo, hořko-vtipný příběh i skvělé výkony hlavních dvou protagonistů dělá z filmu prvotřídní filmový zážitek a kultovní status je v tomto případě více než zasloužený.

Oculus (2013)

Po delší době opravdu strašidelný a originální horor, u kterého se doopravdy bojíte co přijde dál. Líbilo se mi, že základem nebyly stupidní lekačky, ale hutná a děsivá atmosféra. Příběh je spletitý, ale vesměs přehledný. Occulus je hodně povedený žánrový kousek.