• Pohádka

Black Panther (2018) odpad!

Verbal má pravdu, úděsná pitchowina!

Hastrman (2018)

Karel Dobrý není dobrý, ale výtečný! Velmi povedený film, který musíte vnímat a ne se jen dívat.

Kytice (2000)

Jestli mám za posledních dvacet let z nějakého českého filmu husí kůži a sem tam i slzy ve tváři, a cítím z něj dotek dokonalosti, tak je to právě Kytice, která nyní prošla digitální úpravou i přepisem do vysokého rozlišení, a kterou s nadšením vítám na velkém plátně, geniální záležitost, díky.

Skautův průvodce zombie apokalypsou (2015)

Definice skauta: dítě oblečené jako kretén, pod vedením kreténa oblečeného jako dítě, ale v tomto případě je to trochu jinak. Nic jsem neočekával a najednou zjišťuji, jak se skvěle bavím, a to zombie filmy nemusím...

Korunní princ (2015) (TV film)

Po delší době velice příjemná pohádka, při které jsem se opravdu bavil.

Smích se lepí na paty (1986)

Neuvěřitelně geniální film s parádní muzikou Petra Skoumala . Život zaznamenaný ve své něžnosti a přitom je to tam, absolutně!!!

Andělé všedního dne (2014)

Knížku jsem četl již 2x a tak jsem byl zvědavý na adaptaci do filmové podoby a musím uznat, že se to Alici Nellis povedlo. Ano jsou tu místy přesmyčky oproti knize, ale ve výsledku děkuji, za to, jakým způsobem došlo k vizualizaci samotného díla. ...a naprosto geniální je hudba, která celkově vše podtrhuje, takže díky.