Za láskou vzhůru (2016)

Romantika ano, vtip ani moc ne a celkově slabší. Měl jsem co dělat s udržením pozornosti. Ale dilema hlavní hrdinky naprosto chápu a líbilo semi jak se s tí poprala.

I Am Bolt (2016)

Je to zajímavý pohled na kariéru tohoto chlapíka. Jak řekla moje manželka...bylo by smutný, kdyby mu na něco přišli. Snad je opravdu natolik výjimečný, jak je o něm natočen ten dokument. Držím palce.

Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa (2016)

Přijde mi, že Disney už neumí vytvořit pohádku, aniž by se v ní nezpívalo. Celkově moc pěkný. Animace, havajská tématika a děj paráda...ale to zpívání. To je peklo prostě. Kdyby tam vložili více vtipu, než zpěvu, tak by udělali lépe.

Westworld (2016) (seriál)

Parádní příběh, vše skvěle provázané a výborné herecké výkony. Hlavně Hopkins mě hodně bavil.

Zilionáři (2016)

Taková klasická blbost no. Bylo tam pár vtipnejch scén, ale jinak film na jedno zkouknutí.

Jack Reacher: Nevracej se (2016)

Až na finální souboj to nebylo zas tak špatný. 3 hvězdy jsou málo a 4 moc, ale pokud nych měl rozhodnout, tak spíš se mi to jeví k těm čtyřem. Oproti prvnímu dílu je to slabší, ale stále to docela odsejpá. Finální scéna je ale trapnost nade vše.

Příchozí (2016)

Tak trochu jiné Sci-fi. A na mě to docela funguje.