• Thriller

Chlap na střídačku (2020)

Hrozné... Vypnuto ani ne v půlce a i tak to byla ztráta času. No, nedodívala jsem se, takže nehodnotím.

Nezapomenutelné prázdniny (2013)

Skvělý pohodový film, ta letní atmosféra z toho úplně vyzařuje. I když tam jsou prvky dramatu, celé se to drží spíš jako taková příjemná oddechovka.

Fresh (2022)

Tohle bylo super. Skvělý thriller s perfektním černým humorem. Téma kanibalismu nemám dvakrát v oblibě, ale tady oceňuji, že jsme hlavního hrdinu neviděli ''v akci''. Takhle to všechno působilo na diváka jen psychologicky. A já tomu fakt věřila.

KIMI (2022)

Absolutní nuda. Stopáž působí dvakrát delší než ve skutečnosti je. Dvě hvězdičky za to, jak je ve filmu zpracována agorafobie. Jinak strašně slabé.

Jako sestry (2021)

Škoda toho otevřeného konce, jinak poměrně slušný a realistický film ze života nejen makedonské mládeže.

You Should Have Left (2020)

Spíš psychologický thriller než horor. Většina hodnotících zde asi čekala něco jiného, no mě se to líbilo moc. Přesně tenhle žánr mám ráda.

Bez východiska (2022)

Po dlouhé době konečně thriller se skvělou atmosférou, který mě udržel v napětí až do úplného konce.

Můj báječný život (2021)

Nic víc než film o krizi středního věku jedné ženy v tom nevidím. Námět byl zajímavý, ale zůstal poněkud nevyužitý. Postava Jarka Nohavici zcela zbytečná. Dost mě to nudilo.

V rytmu srdce (2021)

Příjemný remake, ale originál u mě jasně vede. Francouzi tohle téma dokázali zpracovat mnohem lépe, tohle už je jen věrná kopie (až na pár detailů). Ale ti, co ho neviděli, budou určitě spokojeni.