Kokain (2001)

Miluju tenhle film. Zásah zpět do minulosti a mladej Johnny Depp ...aka George Jung... Kdo zná ten zná.

Nabídka - Místo u stolu (2022) (epizoda)

První díl vtáhne okamžitě tak, že chceš pustit další. 5* není o čem.. Alfa Romeo na konci to jen potvrdila!

Dungeons & Dragons: Čest zlodějů (2023)

Obrovský překvapení, Chris Pine i Hugh Grant výborný. Konečně zase fantasy na úrovni se skvělou dávkou humoru,akce a nápaditým příběhem!

Kdo přežije - Samoa (2009) (série)

Spoiler: Byl jsem přesvědčen že dám 5 ,že to bude nejlepší řada ever ,ale pro vítěze nemůžu,srdce mi to nedovolí...závist je hold svině. Nejdokonalejší stratég ,manipulátor , hráč Russel Hantz měl tuhle řadu vyhrát ,šel přes mrtvoly to je pravda ,ale hrál od začátku do konce a to ve stylu který jsme ještě neviděli. Ovšem porota to viděla jinak ,dáme to holce která se krásně vezla na zádech Russela a z té její hlavičky nevyšlo během celych 39 dní nic jiného než udělal a řekl Russel ? Jasně proč ne vždyť ona si to zaslouží ..ona přece nikoho nepodrazila!Za mě největší fail poroty co jsem viděl. Hold Russellovo semínko nakonec nevyklíčilo jak by si představoval. SMUTNÉ

Kokosy na sněhu (1993)

Já to prostě miluju ,film mého dětství. Hrdost! Sílu!

Jsem vrah (2016)

Nie jestem morderca. Celou dobu jsem žil v tom že vrah musí být někdo jinej ,prostě musí,kdyz jsem si po konci filmu přečetl jak celý proces opravdu měl probíhat ,tak mě to docela nasralo. Pořád jsem čekal ,že nastane nějakej zvrat...Ne nedočkal jsem se ,možná moje chyba protože takhle se to prý prostě stalo ,ale nemůžu si pomoc že první hodina filmu je v celku nuda . Socialistická forma z toho teda čiší všemi směry i možná to přispělo k oné nudě , doslova mě to sralo,ale to bude tím že jsem dítě devadesátek a tohle me už minulo obloukem. Jakmile se rozezněla hudba kdy detektiv vyrážel na špacír, přišlo mi že koukám na Vaculíka z osmdesátek. Špatný film to určitě není já mám polský filmy fakt rád, ale tady jsem se zřejmě minul přesto že mám rád detektivky.

Perníkový táta (2008) (seriál)

Ten seriál je geniální. Viděl jsem všechny série nejmíň 5x a vím že to v žádným případě nebylo naposled. Walter White je nejspíš nejdokonalejší postava jakou jsem kdy viděl ,když ho vidíte poprvé běhat po poušti v jeho bílých plenkách chtěli by jste mu dát korunu jak vám ho musí být líto ,jenže on vám postupně ukáže že jste se kurva zmýlili. Bryan Cranston hraje vážně velkolepě a pro mě to bude navždy jeho životní role. Ve spojení s Jessem Pinkmanam to funguje bravurně ,jejich chemie je skvělá a to nejen ta která končí v rypákach nadšených smažek. Nemá cenu se tu moc rozepisovat ,akorát bych to dokurvil,tohle se prostě musí vidět a prožít! Breaking bad pro mě bude navždy LEGENDA