Jekyll (2007) (seriál)

Výbornej seriál ( jak z dílny BBC bývá zvykem ) kde naprosto exceluje démonickej James Nesbitt.. " Ohh, daddy..."

Citadel (2012)

Začlo to celkem slibně, výborná počáteční atmosféra..Pak ovšem dojde k onomu seznámení s "nájemníkama" a veškerý napětí šlo do kytek..

Sama nocí tmou (2014) odpad!

Tak takhle ne..Extrémně vyhypovaný snímek..Mám rád upíry a zřídka kdy dávám odpad, ale sledování tohodle hipsterskýho paskvilu nebo jak to nazvat přímo bolelo.. Jak tohle může někdo přirovnávat k Only lovers left alive, to mě bolí možná ještě víc.. Never more..

Kalvárie (2004)

Kousek kterej schazuje pár vyloženě trapných momentů a ničí tím jinak skvěle budovanou atmosféru, jako např. redneck dancing.. Jinak vyústění snímku naprosto špičkový..

24 hodin: Dnes neumírej (2014) (seriál)

Prakticky první seznámení s Jackem Bauerem, mimochodem na shlédnutí 24: live another day mě nalákal mini-seriál Confession... Z minulýh epizod 24h jsem viděl asi tak celkem půl hodiny a to v přepínacím čase při reklamách.. Měl jsem menší obavy že se nebudu dějově chytat, charaktery neodhadnu atd.. Obavy šly zhruba po třetím díle do kytek, protože tohle je čistokrevnej špionážní thriller, kterej funguje i jako stand-alone na výbornou. Jo a nevíte někdo z Vás proč nosil Jack pořád tu tašku přes rameno, nebo spíš CO v ní nosil celou tu sérii?? Matta Damona, Ethana Hunta, Jamese Bonda nebo cooo??

Rampage (2009)

Kdo z vás alespoň jednou nechtěl vyřešit pár zdergenerovanejch amíků jako Bill?? Oku lahodící podívaná k nezaplacení :)

Rampage 2 (2014)

Kvalitou skoro stejný jako první díl, ale už se z toho vytratilo to kouzlo prvníh dílu..Přeci jenom si tenhle konspirační rampage zaslouží hvězdu navíc..A to z vděčnosti, že takovejhle kousek vzniknul..Díky Uwe

Krvavý Bangkok (2014)

Akční Béčko s velkým Bé a mimořádně lákavým castingem..Drago, ong bak, hellboy, robocop, M. Jai White (ten ještě na svojí osobitou roli čeká, no snad se dočká) Stačí kouknout na tohle osazenstvo a každej komu není 15 a pamatuje oldschoolový šlágry musí pocítit jistou dávku nostalgie..Po jeho shlídnutí panuje nemenší rozčarování, protože se z toho dalo vymáčknout daleko více, ale taky se to mohlo zvrhnout v přehlídku cameo rolí a to se zas cení..Scénář je jak přes kopírák a co mě mrzí nejvíc je provedení akčních scén, protože to je naprosto tuctový a vůbec, ale ani trochu nijak neoslní..Jak osobní souboje, tak přestřelky.. A nemůžu to vytýkat rozpočtu, protože už moc dobře víme co se dá udělat s 2 milionama ( the raid). Člověk se těší na souboj Dolphyho vs Jaa ale dostane akorát jedno zrnko kreací co předváděl tony v ong bakovi a Dolphy to uhraje na váhovej rozdíl, do toho si zívnete a to je vše..Vrátit se o pár let zpátky bylo by to ve videopůjčovně s nálepkou KINO HIT, holt 90´ jsou pryč a tomuhle kousku tak trošku ujíždí vlak..

Jupiter vychází (2015)

Tady bratři Wachowští asi měly pořádnou chuť se vyřádit na vizuálu až skoro zapoměly na scénář, který je naprostý klišé!! Hodně mi to připomínalo Strážce galaxie, ti však měli o dost údernější casting a výhodu marvelovskýho universa..Navíc jsme asi každý z nás čekali "něco" více od tvůrců matrixu a ne jen pohádkovou space operu zabalenou do 175ti milionovýho balícího papíru a uvnitř pod tím krásným obalem se nachází..... zhola nic :/

Magická dívka (2014)

Mám rád pomalý, komorní snímky, ale tohle mi vůbec nesedlo..Až do samotného závěru naprosto tuctové drama, které po většinu stopáže nudí a nudí..Chyběl mi v tom sebemenší náznak napětí, něco co diváka připoutá k obrazovce..Film si sice snaží udržet divákovu pozornost občasnýmy otazníky v ději, ale ty též postrádají veškerý náboj i kouzlo a v závěru nechávají ještě větší otazník..Nedovařený, neokořeněný polotovar podávaný za studena, doufající že budete mít hlad..Už nechci, díky..