Let číslo 93 (2006) odpad!

Jak si v roce 2015 může tenhle snímek založenej na největší LŽI v historii USA držet tak vysoký hodnocení nechápu!!

Noční jízda (2013)

Elektrizující atmosféra a Hardyho herecký koncert jsou dokonalými přísadami do tohoto minimalistického snímku.. A jednu hvězdu přihazuju za slabost, kterou pro podobné filmy mám..

Who am I - žádný systém není bezpečný (2014)

Teda smekám co nám ty bratwurstký klobásy namixovaly za fajnovej thriller.. Hodně mi to připomínalo kvalitativně i obsahově snímek "podfukáři", nenudil jsem se u toho ani na chvilku, dokonce ani německý jazyk mi při sledování nevadil a to už je co říct, takže si film odnáší poctivé 4 bludišťáky..

Big Lebowski (1998)

Tak nevím čím to bylo, ale "Dude" Big Lebowski mi k srdci vůbec nepřirostl. Celej film jsem měl chuť tomu sráčovi vystřelit ten drink z ruky, dát mu zvedák na bradu a kopanec do prdele, škoda že to někdo neudělal za mě alespoň v tom snímku...

Fired (2010) odpad!

Vizuál byl pro mě natolik odpudivej, že jsem si připadal jak v indickým stánku s kari, kde vám navíc sypou to koření přímo do očí a musel jsem to po pár minutách vypnout...

Birdman (2014)

Pasáže s Nortonem byly naprosto vynikající, ale zbytek chutnal jaksi "mdle"

Demonic (2015)

Jak je u novýho hororu nálepka "James Wan presents" je to záruka klišé a zívací zábavy !!!

Chappie (2015)

Blomkampovi už jednoznačně dochází dech a připadá mi že stále moc vsází na svůj vizuál, který už není tak odzbrojující jako u District 9 a měl by se rozhodně začít víc snažit chlapec jeden..Chappie sice pobavil, ale od Neila je to spíše zklamání a jsem tak trochu v nejistotě jak to s tím Alienem vlastně dopadne..

Neutečeš (2014)

U hororů je pro mě hlavní atmosféra a tu má it follows výbornou..Nutno podotknout že jí silně dopomáhá excelentní soundtrack, který jak už tu bylo mnohokrát řečeno je Carpentrovský až na půdu.. Chápu celkem rozporuplné názory na tenhle snímek a pokud Vám 80kové tóny přípomenou plíživej Halloween a dokonale mrazivou Věc , budete It folows sledovat s blaženým pocitem nostalgie, pro mladší publikum už se "kouzlo" tohodle kousku vytrácí..