Exists (2014)

Je to zhruba týden co jsem exist viděl..a o čem to bylo??netušim už, pamatuju si jen nudu a nudu..

Babadook (2014)

Výbornej, mrazivej horor.. Pomalu budovaná atmosféra, žádný trapný CGI eskapády, pěkně stará škola, kde se vsází na okolní vizuál a výkony herců, který rovněž nemají chybu..Dost možná to nejlepší z hororovýho soudku co na nás vypliv rok 2014. A scéna : "I AM YOUR MOTHER" je naprosto dokonalá a nezapomenutelná.. Jennifer Kent rozhodně do budoucna fandím..

The Canal (2014)

extrémní pissss...škoda písmen..

Buranský masakr (2011)

Nenáročná jednohubka co po shlídnutí zmizí v propadlišti béčkových hixplotation movies..Ale při jeho sledování jsem si zhruba 2x vzpoměl na 2001 maniaků což je o pár tříd vejš..

Vikingové II (2008)

Naprosto křišťálově čistý béčko..

RocknRolla (2008)

Tady už Ritchie k daným tématu neměl co říct. Pár scén potěšilo. Jinak průměr..

Rychle a zběsile 7 (2015)

Pamatuju si jak jsem se dočítal v rozhovorech s J.Wanem že se chce přiblížit 70kovým thrillerům, tímhle se přiblížil tak maximálně Star Treku..

Poslední rytíři (2015)

Owen s Freemanen, do toho režisér vizuálních pecek jako Goemon a Casshern, rytířská tématika, vynikající screeny co lahodily mým očím. No očekávání nebyla malá a těšil jsem se na tenhle film jak malej kluk. Po jeho shlédnutí jsem i nejsem zklamanej. Musím říct že jsem rád že se to nezvrtlo v nějakou šílenou bizardní hopsačku s mečema, ale že to bude až tak rutinně podaný jsem taky nečekal. Film má dokonalou vizuální stránku, která sice v druhej polovině ztrácí dech, přesto si vynikající atmosféru dokázala udržet celou stopáž..Líbily se mi kostýmy, prostředí, nevadila mi jednoduchá revenge story, líbily se mi dokoncei i "zvučný" jména, kterými osadily protagonisty : commander Raiden, rod Bartok, Geeza Motto. Jakoby to někdo brousil do posledního puntíku až se bál že se to ve finále rozpadne tak jel ve zbytku filmu podle naprosto zajetých kolejí a nenabídnul krom vizuálního skvostu nic víc, ale ani prd .Vidím extremně promrhanou látku k tématu pro kterej mám slabost a to mě k**va mrzí. Snad z vděčnosti že vůbec takovýhle kousky vznikaj dávám 3/5*