Habermannův mlýn (2010)

Dalsi film s Rodenem, u nehoz moje slabost pro malomluvneho drsnaka zapricinila, ze se me hodnoceni neda brat vazne. Ach jo.

Repo Men (2010)

Ale z toho konce mam husi kuzi az na zadku!!!

Blade Runner (1982)

Hluboka myslenka (dobro? zlo?), nadherne kouzelna atmosfera, vzhled na svou dobu nesmirne moderni... Je toho spousta, co se na Blade Runnerovi povedlo, ovsem i po opakovanym zhlednuti je to muj nejvetsi osobni fail svetove kinematografie.

Resident Evil: Afterlife (2010)

Anderson vyuzil treti rozmer, ktery tentokrat dodal Residentu presne ten punc "pocitacove hry", ktery mu posledni dva dily chybel. Kulky svisti vzduchem jak v Matrixu, vsechny postavy metaji nerealna salta (ovsem v PC hrach tak casta), "nepodstatni" lide umiraji jeden po druhem, presne jak byste si sami tipli. To vsechno je hrozne cool, i pohled Milly Jovovich, ktery se v prubehu filmu v podstate nemeni. Chybel mi tam ale humor. Ano, sem tam padne nejaka ta hlaska... Ale kdyby tvurci mirne zabrousili do zanru parodie ve stylu Expendables, mohlo to byt o nekolik levelu (doslova) lepsi. Dorazil ovsem i Michael Scofield, coz se taky musi pocitat.

Camp Rock 2: Velký koncert (2010) (TV film)

Davat tomuhle odpad jenom z principu je dost zoufaly. Davat tomu pet hvezdicek "za skvelou Demi" je zase padly na hlavu :)) Herecky je to dost zoufaly film, snad jen ti Jonas Brothers nejsou uplne k zahozeni. Tanecni kreace a pisnicky az na dve (zrovna od tech tri supr cupr chlapecku) tragicky, co me ovsem prekvapilo, byl vyvoj scenare. No jasne, dialogy jsou na presdrzku, ale tak nejak to vsechno sedi dohromady, az mate pred sebou konec a vubec vam neprijde "ruzovy a nerealny". Takze mile prekvapeni. Ale co byste chteli, je to holt odnoz High School Musical (ktery uz prestal male deti bavit), taky televizni film a k tomu vsemu pro Disney Channel...

RoboCop (1987)

Reklamy podobne genialni jako ve Hvezdne pechote, rozcvachnuti zaporaka morbidne zabavne, Ray Wise v dalsi padousske roli uz jen tresinkou na dorte :)

Počátek (2010)

Kdyz jsem vysla z kina, mela jsem pocit, ze se mirne trese zeme. Vsichni lidi se na me ale divali, a tak jsem se radeji uklidnila.