Catwoman (2004)

Ackoliv je to svym zpusobem bozi zalezitost, tentokrat jsem spravedlive klesla na 2 * (Ghost Rider nebyl tak trapnej). Presto musim priznat, ze Halle je spravne sexy, to jeji "mnau" je rozkosne nemozny a bicik...mmm, bez komentare. Na tuhle slataninu proste nedam dopustit (zvlast s ceskym dabingem)

Troja (2004)

Jako by se stredobodem Illiady stal jediny muz. Jako by se cela Trojska valka uskutecnila, jen aby se proslavil jeden valecnik. Jako by Achilles byl Homerovym vysnenym sexualnim idolem. Jestli je nejaky historicky film prehnany, tak je to tenhle. Brad Pitt vsechny zachrani a zaroven vsechny zabije - nebudeme prece troskarit. Stejne tak bojove lode na mori - jen at se nasi trikari vyradi.

Hledá se Nemo (2003)

Spouste lidi se tenhle animak libi, ja se na nej koukam vazne nerada. Nevim, co je zabavnyho na priblbly modry rybe, ktera porvava cosi o plavani. Celisti 4ever!

Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2003)

Pro nekoho vrchol zabavy, pro me trapna podivana, prokladana Deppem s celkem vtipnyma hlaskama. Jelikoz me ale jeho vizaz transvestity nerajcuje, moje hodnoceni se sklani k horsimu. Hudba kvalitni, ustredni "virgin" dvojice nemozna.

Pearl Harbor (2001)

Heroicka blbost, s patetickym pribehem, unylymi pohledy VSECH postav, zbytecnym a otravnym C. Goodingem Jr., prekroucenymi fakty... Je to ale namichane tak, ze se mi to svym perverznim zpusobem vazne libi :)

Mumie se vrací (2001)

Oproti jednicce obrovske zklamani. Parodie na typicky americke sceny zde uz nefunguji, pusobi prilis vazne a tuctove. Rick a Evey se libaji v obyvaku. Rick a Evey se libaji ve vzducholodi. Rick a Evey se libaji uprostred skupiny dvou set zombiku, ktery se sapou na jejich mozky...ehm.

Mumie (1999)

Ztelesneni akcni hollywoodske komedie, ktera vas vylozene pobavi. Evey je spravne roztomila, Rick je drsny a zamilovany, a pritom si netukate na celo, jaka je to ptakovina. Jako mala jsem akorat nenavidela scenu s letadlem, co se potapi do pohybliveho pisku (ha, cirou nahodou se tam vzal!). Ted uz chapu, ze ten kyc je tam schvalne ;)

Armageddon (1998)

Ja vim, ze to je typicka americka vymejvarna, ale to mnozstvi postav, dojemny konec a v neposledni rade Bruce...to vsechno me tak hrozne bavi, ze se na to koukam porad dokola. Pokazdy probrecim konec a pokazdy vsem tem kosmonautum hrozne fandim. I kdyz kazdy divak uz od zacatku tusi, ze ta Zeme to prece jenom nejak musi zvladnout, presto to zachranovani ma svy kouzlo. A Drtivy dopad je blbost ;)

Air Force One (1997)

Existuje snad neco, co americky prezident neumi?

Škola základ života (1938)

Kultovnejsi nez Cesta do hlubin a celkove by se mi asi i tohle vic libilo, ovsem to by tam nesmel byt odporny zaver "Mano, pobezime kupredu!!" a v Ceste do hlubin by zas nesmel byt mlady Hrusinsky. Mnam. :)