Che Guevara (2008)

Nejsem zrovna fandou Che Guevary, presto me jako postava diky tomuhle snimku zaujal. Del Toro mu vtiskl to sympaticke a pozitivni, co v sobe mel, driv nez... Ale to az druhy dil :) Jako problem tu ale vidim neskutecnou delku (navic vas celou dobu doprovazi myslenka "a po tomhle jeste musim videt druhy dil...") a vubec celkovou zlouhavost. Sice neni sranda promitnout na stribrne platno nekoho, jako byl Che Guevara, ale urcite to slo i mene nudnym a utahanym zpusobem.

Twilight sága: Zatmění (2010)

Zvrhle zabavne, mirne zdlouhave a unyle, perverzne komedialni. Zatmeni je v podstate perfektni film, na ktery muze zajit kdokoliv. Vygumovane fanynky si zavzdychaji, jejich bojfrendi se vyspi a milovnici "guilty pleasure" filmu se zasmeji vic nez u Monty Pythonu. Treti dil Stmivani se vlastne povedl. Je mi ale jasne, ze bez podpory rozesmatych divaku v sale bych to nezvladla. Porad je to prece jenom sragora.

A-Team: Poslední mise (2010)

Jsou ctyri, jsou superdrsni, jsou vtipni, jsou A-TEAM! Msti se za prikori, ktera byla na nich spachana, letaji v tanku, strili ze zbrani vetsich, nez jsou oni sami. Nejde ale o zadnou vymejvarnu! A-Team si uzijete se vsim vsudy, pokud jste vyrostli na akcnich filmech s Arniem a jemu podobnymi. Je sice pravda, ze na konci se nam ty nabalovane silenosti mirne zvrhnou... Ale i tak se poradne nasmejete! Hlavne to nebrat vazne, prosim vas. :)

Solomon Kane (2009)

Nekdy je film tak spatny, az je dobry. A to je presne pripad Solomona Kanea. Plny nelogickych kiksu, s blbymi dialogy a schematickymi postavami. Klise z platna jenom tece (mec zabodnuty do mrtvoly, ktery zrejme nikdo nepostrada; matka zanechana v lese a po mesici opet nepochopitelne nalezena...). To vse je ale natolik k smichu, ze Solomona budete milovat uz jen za to, jak vam zprijemnil den. On totiz o vsech tech svych vadach moc dobre vi. A jeste na ne klade duraz.

Hačikó - příběh psa (2009)

Nechapu smysl posledni tretiny. Bez ni by to byl nadherny pribeh, takhle se to zvrhlo v pateticky blabol. Skoda.

Parchanti (2010)

Presne ten pripad filmu, kde je par kulervoucich scen, ale mezi tim je jen okoukana vata... Nekolik zaberu je vylozene originalnich (strilecka na lodi) a i zpomalovani, ac je uz docela proflaklou zalezitosti, ma tady naopak svoje kouzlo. Jenze sem tam si uzivnete a jen koukate na hodinky... Velky plus je ovsem Komediant z Watchmenu a Chris Evans. Takze budiz ctyri.

Vejdi do prázdna (2009)

Jsou filmy, ktere sokuji. Sokuji a divak se vraci z kina s hlavou plnou myslenek, casto i oplzlych, a jeste dlouho mu vydrzi. Pak je Vejdi do prazdna. Noe svymi zabery uz jen pokracuje ve sve image a la Zvraceny. Baví ho dávat do snimku mrtvolku embrya, sex na sto zpusobu a obri vystrikujici penis. To vse uz na me ale pusobi prilis prvoplanove. Ano, kamera je krasna. Napad je originalni. Ale povrchnost a ucelovost to vsechno zabiji.

Iron Man 2 (2010)

Paradoxne jsou nejlepsi zaporaci a ti "hodni" nam trosku zdetinsteli... A nekteri se bohuzel i napravili.

Kick-Ass (2010)

Kick-Ass je Namrd. Akci nabity, svezi milostnou zapletkou oplyvajici, Nicolase Cage zesmesnujici. Je to az k nevire, ale tenhle v posledni dobe neprilis uspesny herec si ze sebe dokaze udelat srandu jako malokdo. K tomu si pridejte krev a organy vyhrezle z rozstrilenych tel, narazky na kultovni filmy a nekorektni fory. Kamera bozska, bojove sekvence napadite (zvlast kdyz si jeden chudak vystreli sam sobe mozek). Neexistuje duvod, proc byste Namrd nemeli videt!