Zevlovat a prudit (2009)

Koukám, že to tu hodně lidí nepochopilo, potřebují klasicky naservírovaný vtip. Pro mě bomba, výborná komedie a královsky jsme se bavil. Rogen jako totální sebestřednej egomaniackej výmaz co slovo to perla :) Nepleťe sem Paula Blarta jediný co tyhle filmy maj společný je obchoďák, ale tady je naprosto jinej druh humoru.

Město zločinu (2009)

Nestandartní Jackie, avšak hodně dobrý a realisticky pojatý, navíc v prostředí drsných čtvrtí Tokia. Prostě Scareface po čínsku. Jent tak dál! I když stejně ještě doufám, že nám Jackie pár kaskadérských kousků ve svých letech ještě někdy předvede.

Dvojí hra (2009)

Oceans Smith :) slabší 4 hvězdy, hlavně proto, že jiskra mezi Julií a Owenem vůbec nepřeskočila.

Strážci - Watchmen (2009)

Nejsem komixový fanda a o Watchmenech, jsme prakticky vůbec neslyšel. Začátek byl výbornej a dost jsem se těšil co z této báječné atmosféry 80.tek vyleze. Bohužel pro film jsem se pak začal děsně nudit a to skoro až do konce filmu a byl jsem odhodlanej dát tu jen 2 hvězdy, ale konec to trošku zpravil a po pravdě řečeno jediný co mě u filmu drželo byl Rorschach. Vizuálně je to prostě paráda, opravdu mě moc mrzí, že to nebylo lepší, prostředí jsem považoval za velmi přitažlivé a mé oko by zhltlo určitě ještě jeden film využívající tento svět. Hudba je na tom o poznání hůře, sice tam hrají fantastický fláky, ale ty jsou prostě jen rozházený po filmu a tomu já neříkám filmová hudba. Taky mě dost vadilo, že netuším jak je možné, že stačí si oblíct oblek a rázem můžete rukou urazit kus zdi nebo chytit kulku. Schopnosti si tady prostě krom Manhatana cucají z prstu. 3 hvězdy a ni o chlup víc.

Hrůza v Connecticutu (2009)

Ohrané, předvídatelné, neděsivé. Ani nevím proč dávám za 3 hvězdy, jsou sice trošku slabší, ale čert to vem, neusnul jsem a ani nemůžu říct, že je to ztráta času. Každopádně pro staré znalce a milovníky hororů, to zážitek určitě nebude.

Zlatá sedmdesátá (1998) (seriál)

Je tu trošku pomalejší rozjezd a skeče nejsou tak vybroušené jako v jiných sitcomech, ale zato jsou tu výborná 70 léta, která se sice atmosférou na Wonder Years zdaleka nedotahují, ale i tak tu něco zůstává a je to velmi příjemné. Pohodový Sitcom z báječného prostředí. 4 Hvězdy jako vyšitý.

Pátek třináctého (2009)

Klasickej Slasher a řek bych že vcelku povedenej. Nevidím v tom nejmenší problém co se týče remaku Originalitu hledat nelze :). Klasika je holt klasika, ale rozhodně mě to neurazilo stejně jako mě neurazil Novější Texaský Masakr. Prostě moderní slasher se vším všudy, tedy podle klasické šablony dnešní doby. Pecka to není, ale neurazí, zasloužený 3 hvězdy.

Prison Break: The Final Break (2009) (TV film)

Lepší než katastrofální 4tá serie, ale i tak to není žádná sláva. Vyloženě se tu už vaří z vody a to si tento seriál nezasloužil. Měl skončit ve druhé maximálně 3tí serii. Tohle je pouze obdoba na první řadu jen s rozdílem ženské věznice, ale na nějaký drajv tu zapomeňte, každý tu ví jak to skončí, nic vás nepřekvapí a celé to působí dojmem přenastavované kaše, až se sám divím že dávám 3 hvězdy.

Hra se smrtí (1978)

Tento film je dost otřesný. Těží ze slávy Bruce Leeho, on zde však vůbec nehraje, tento film uváděný jako Enter the Game of Death, je v podstatě to stejné jako Game of death, s pravým Bruce Leem, jen v daleko horším podání jeho takzvaného dvojníka. Zde hraje herec co si říká Bruce Le a jeho pravá jméno je Kin Lung Huang. Věřím, že si lidi vzpomenou co to bylo za hrůzu a své hodnocení opraví :)

12 kol (2009)

Vcelku solidní nášup jako z 80-90tých let. Sice tak trošku bere dost nápadů od jinud, ale komu to u těhle filmů proboha vadí? Kolik akčních filmů je originálních?Jedinou větší vadou na kráse je Cena jeho herectví asi nikoho neuchvátí a my tu nejsme v americe aby jsme měli tolik času si na ten jeho výraz zvyknout jak oni, jelikož Wrestling tu nikoho normálního nezajímá :) Záporák taky není bůhví co, ale už se dá přežít. Nutno říct, že bejt tu Ačková hvězda asi hodnotím výše.Harlin prostě točí většinou slušný akčňáky a tohle je další solidní zářez. Lepší 3 hvězdy, skoro mám chuť dát 4, ale Cena je prostě poleno :)