Acolytes (2008) odpad!

Otřesný zážitek....

Benga v záloze (2010)

Paris Hilton??? Neřekl bych že tam hraje....tak nevím co dělá v obsazení.. Jinak čistej průměr, dost to podržel Rock s Jacksonem, Macha takýho kalibru, že si dovolej projet autobusem a klidně skočit z 10týho patra do křoví :D Rulezz. Škoda dalo se z toho vytěžit víc, mnohem víc.

Opičí král (1986) (seriál)

Pouze z nostalgie ale...

Poslední vládce větru (2010)

Otřesný snímek, ve kterém vám není sympatický jediný herec, kde neuvěříte jediné emoci a kde si každých 15 minut bere příběh nějakou obezličku, aby vůbec mohl ve svém nekonečne nudném vyprávění pokračovat, to je zklamání roku. To je Airbender. Hlavně ať to proboha nemá druhej díl..... Jediná dobrá věc jsou efekty a to je zoufale málo na film.

Stav beztíže (2009) (seriál)

Stejně jako Oddysey 5 je další slušnej seriál zabit slabší sledovaností. Škoda, ale i tak doporučuji shlídnout.

Experiment (2010)

V podstaťe je jedno jestli uvidíte tento snímek nebo originál, oba dva jsou na stejné úrovni, ale tohle je bohužel jen kopie.... i když zdařilá stále jen kopie.

Bistro (1982)

Film, v podstatě o ničem a přesto vám uvízne v paměti a budete mít po jeho shlédnutí příjemný pocit nad dobře strávenými 2 hodinami. Doporučuji, dnes už nic takovýho neuvidíte...

Talentmania (2010) (pořad)

Oproti Primě slabota a jen Matonoha to vytahl z odpadu..... :)

Ong Bak 3 (2010)

Tony, už prosím tě nikdy nic nerežíruj! Absolutně nezvládnutý film, po všech stránkách, snad jen kromě choreografie a to je na film sakra málo.

Ženy v pokušení (2010)

Tragikomedie,dramata a pohádky, jinej žánr se už u nás snad netočí... Už mi děsně leze krkem, že nikdo nemá koule na to natočit i něco jinýho.