Batman vs. Red Hood (2010)

WOW tak tomuhle říkám konečně animák. Tak temné, tak vtipné, tak pravdivé. Krásně zvýrazněna hranice mezi hrdinou a padouchem. A přitom ten rozdíl je tak malinký.

Hon na myš (1997)

Jeden z mála dětských zážitků v kině, které si pamatuju dodnes. Pokaždé, když to vidím v televizi, parádně se bavím. Možná to není dokonalá komedie, ale mě to prostě sedlo do noty. Zábava, která nezklame.

Neporazitelný: Vykoupení (2010)

Opravdu nechápu kde je problém dvojky Florentine a Adkins. Rozhodně ne v sérii Undisputed. Trojka vzala děj do dalšího levelu a divák nemůže být spokojenější. Parádní náplast na Tournament a Ninju, které, řekněme si upřímně, Scotta naprosto nevyužili, neli skoro utopili jeho slibnou kariéru. Takže opatrně zvedám palec a doufám, že další spolupráce dopadne ještě lépe. Další zastávka Scott Adkins vs. Tony Jaa!

Výkupné (1975)

Velice pěkně plynoucí, už v úvodu nestandardně rozhrané drama. Všechny informace vedou k rozuzlení, na které přijít možná není těžké, ale když nic nečekáte budete přinejmenším příjemně překvapeni.

Symptom Pandorum (2009)

Chyběl tomu čas. Teď když se mi ro rozleželo v hlavě, tak až na pár detailů to bylo naprosto pandoramatické. Nejlepší Sci-fi zážitek roku.

Gamer (2009)

Zmaetek nad zmaetek. Kluci mají sice svůj styl, ale jak už tu psali jiní, nemůžeš se stokrát opakovat a čekat že ti to budou všichni žrát. Námět velice zajímavý, kdo by si nechtěl zahrát hru s opravdovým člověkem, ale nebylo to dotáhnuto do konce. Tedy bylo ale do toho happy hippo konce=D. Takže nuda. Uvidíme s čím přijdou příště.

Mlha (2007)

My, rozumějte já, chceme To Franku!

Ninja (2009)

Nemůžu si pomoct, ale stále více mám obavy, že Florentine bude plýtvat Scottovým talentem tak dlouho, až z něj nic nezbyde. Jinak to sice bylo fajn, docela pěkné efekty a aranžmá akčních scén, pořád mám ale pocit, že kdyby to byl asijský film s Jackiem nebo Jetem akce by bylo mnohem více, mnohem lepší a bez toho blbého amerického patosu, který se v těchhle béčkách drží už od dob prvních filmů s Van Dammem nebo Dudikoffem.

Podfukáři (2004) (seriál)

Srdcovka. Bohužel jen do 3 série. Další party už nebyly tak dobré, sehrané či co já vím. Prostě to už tak neklapalo. ale jinak první tři série luxus bez chyby. Tak omyl omyl přátelé. Po 4. sezóně nastoupila nejdříve nevýrazná sestava, ovšem opět s Mickim v čele a ono jim to jde! A jak panečku. Sedmá sezóna právě začala a já jsem nadšeně sledoval, jak se jim podařilo sehrát dohromady a znovu oživit kouzlo podfuků. Moc se těším na další díly.