• Romantický

Následníci (2015) (TV film)

Dobře no, Disney pohádka...už jen to mluví samo o sobě, ale mně se to tak strašně líbilo....

Krvavé prázdniny (2000)

Německý slasher, který vypadá trochu jako I know what you did last summer, ale jeho kvalita je trochu nižší, než jeho američtí předchůdci... Děj: Před lety vyvraždil šílený psychopat její rodinu....teď se cítí mladá dívka Janett 0konečně psychicky zdravá a opouští zdi blázince. Nastupuje do práce jako soukromá učitelka francouzštiny. Jejím prvním zákazníkem je zámožný podnikatel, který chce, aby o prázdninách doučovala jeho tři nevlastní dospívající děti.Tak tedy odjede do odlehlé obrovské vily na samotě. Ihned po příjezdu ale tuší, že něco není v pořádku. Začíná tu řádit tajemný sériový vrah. Kdo přežije a kdo zaplatí životem? Jak si v této situaci poradí mladičká učitelka francouzštiny, jejímž žákům začal kdosi vraždit kamarády?

Strach.com (2002)

Lehce nadprůměrná duchařina, která sice vyděsí, ale neurazí, nenadchne.

Tunel smrti (2005)

Proč tak nízké hodnocení? Mně to přišlo celkem strašidelný...

Dokonalý únik (2009)

Nejlepší film co jsem za poslední dobu viděla. Ve všech ohledech. Příběh, herci, prostředí, gore, napětí, emoce i super konec.

Ztracený ostrov (2009)

Průměrná vyvražďovačka z prostředí tropického ostrova. Spokojenost kromě pár věcí: 1.těch posledních 20 minut se šíleně vleklo, 2. Ty divný opico-lidi působily směšně. Ale to prostředí a chvilková romantika si to u mě trochu vyžehlily :)

Tichá pláž (2003)

Příjemně děsivá atmosféra, duchařský slasher, jak se patří!

Blood Night (2009)

Must-see slasher, který má tak svižný děj a bezchybný scénář, že je té kratší stopáže až škoda. Nejlepší žánrovka za poslední dobu!

Znamení smrti (2008)

Nemůžu si pomoct, ale mě tyhle explotation horrors moc nebavi. Ale v ramci zanru to zle nebylo, gore až moc, nepříjemný pocit se dostavil po cca 20 minutach. Myslela jsem, ze to ani nedokoukam, ale nakonec jsem to zvladla.

Spolubydlící (2011)

Horor? To určitě ne. Ale takhle hezky natočený film s dobrým obsazením a zápletkou ála "moje spolubylici je nejaka desive divna" jsem dlouho nevidela a náramně jsem si to užila. Mohu jen a jen doporičit.