• Romantický

Mučedníci (2008)

To je strašně těžké hodnotit. Jako, natočené a zahrané je to moc dobře, ale jsem z tohoto filmového kousku dost na rozpacích. Určitě bych hodnotila výše, kdyby se z filmu odstříhla poslední půl hodina, protože ta byla k uzoufání nudná. Nicméně, atmosféru to mělo, a začátek a prostřední část filmu vůbec nebyly špatné.

Pach krve 6: Krvavý hotel (2014)

Začátek perfektní, dobré zakončení celé série. Slasher, který dosahuje kvalit 1. Dílu. Jsem spokojena. Doufám, že bude i Wrong turn VII. :-)

Pach krve 5: Krvavý masakr (2012)

NEJHORŠÍ z Wrong turn, tohle bylo už vážně nudné. Roztahaný, vleklý slasher, který je jen slabým odvarem z předchozích dílů.

Zkratka ke smrti (2009)

Klasický slasher, který je celkem dost nudný, ucouraný a takový ....ehm, odtažitý. Začínalo to velmi slibě, ale pak se to zvrhlo v dost utahanou nudu. Konec to nezachránil. Spíše více rozmázl unylost filmu....No, viděla jsem lepší slasher kousky.

Pach krve 3 (2009)

Asi nejnudnější z celé série, ale stále průmerný představitel slasher hororu.

Pach krve 2: Cesta nikam (2007)

Lepší než dobře vychytaná 1., prostředí lesa a záblesky reality show je to nejlepší! A začátek?' Pecka!

Pach krve (2003)

Moje oblíbená série- 1. Díl není tím nejlepším, ale zato je tu větší důraz na záporáky- Three finger a jeho partu. Klasický slasher, který je ale super podívaná!

Patologie (2008)

Začínala jsem se koukat s pocitem , že se dívám na horor. Jenže pak to vyústilo v kriminálku , erotické drama a nakonec zase v horor. Poslední půlhodina mi vynahradila nudu předchozích scén. Originální, divoké a lehce bláznivé.

Klub hrůzy (2004)

Jéžiš! Jestli pořádáte mejdan a chcete se pobavit, proč ne? Slasher, který má šťávu, vtip a švih! Já se pobavila ( málem sem se u pár scén smíchy udusila). Povedené. A ten konec... tohle je film, který NEMŮŽE nikdo brát vážně .zábava zaručena