• Thriller

Hook (1991)

Hook nám všetkým dospelým ľuďom pripomína, že v srdci sme stále tými malými bezstarostnými deťmi a že z času na čas nie je na škodu si to uvedomiť.

Jak se krotí krokodýli (2006)

Tento film zďaleka nie je taký zlý ako tu o ňom všetci píšu. Tá socialistická nálada z prvých dvoch filmov série sa už predsa nedala uplatniť ani ničím nahradiť. Dej je logicky zasadený do iného prostredia. A myslím si. že ani výkony hercov nie sú zlé, rovnako ako celková atmosféra filmu. Moje hodnotenie: 75 percent.

Santa je úchyl! (2003)

Vulgárna a skazená zábava v podaní úchylného santu Billy Bob Thorntona mení tak trochu odkaz Vianoc ako sviatkov pokoja, lásky a rodiny. Práve preto môže film Terryho Zwigoffa vyznieť rozporuplne, avšak musím povedať, že ja som sa počas celého filmu dobre bavil a aj záverečný šťastný koniec mi prišiel celkom fér.

Kniha džunglí 2 (2003)

Kniha džungle ma chytila za srdce, najmä ten príbeh malého chlapca. Páčili sa mi animácie, džungľa ma fascinovala a slovenský dabing bol viac než dobrý. Tento film si ma vie vždy získať, čo narobím :)))

Mrazík (1964)

4* sú možno prekvapujúco vysokým hodnotením ale Mrázik si ich v slovenskom dabingu určite zaslúži. Kvalitný rozprávkový príbeh navyše veľmi dobre spracovaný.

Vesnice (2004)

Prvá polovica filmu je fajn, potom sa to nejak pokazilo... Ale ten záver je naozaj hrôzostrašný, mám husiu kožu iba na také niečo pomyslieť! Shaymalan je schopný urobiť horor aj z romantického filmu.

Emma (1996)

K tomuto filmu som sa dostal celkom náhodou ale musím povedať, že táto klebetná romantická komédia ma vďaka svojmu šarmu, noblese a dôvtipu veľmi milo prekvapila. Gwyneth Paltrow si definitívne radím k mojim obľúbeným herečkám, bravó Gwyneth !!

Test (2003)

Vôbec ma to nechytilo. Pacino - Farrell je asi najhoršia možná kombinácia. Nič nie je ako sa zdá a ja tomu filmu neverím.