• Thriller

Forrest Gump (1994)

Najlepší film všetkých čias !!! 100 percent.

Krokodýl Dundee v Los Angeles (2001)

Ja mám Krokodíla Dundeeho rád a fakt, že zmenil prostredie mi vôbec nevadí. Niektoré ftípky sa opakujú, ale príjemný pocit zostáva.

Klub rváčů (1999)

Klub bitkárov - anarchia a nihilizmus od mága filmovej réžie Davida Finchera.

Desperado (1995)

Unikátna zabíjačka so skvelými postavami a dobre vymysleným príbehom, ktorý si neustále robí srandu sám so seba.

Česká spojka (2002)

Celkom obyčajné. Viac ako popcorn nečakajte. I keď ja mám nutkanie dopriať si Mercedes-Benz S-Klasse :) - zajtra si ho pôjdem kúpiť... majte sa :))

Krycí jméno Donnie Brasco (1997)

Dokonalé spojenie Al Pacino + Johnny Depp a k tomu strhujúci gangsterský príbeh založený na skutočnom prípade utajeného agenta FBI. To prostredie zmení každého!!! Donnie Brasco sa mi páčil dvakrát viac než Mafiáni a Vtedy v Amerike dohromady.

Nelítostný souboj (1995)

Tak Michael Mann to dokázal! Toto je ten film, v ktorom sa konečne stretnú Al Pacino a Robert De Niro face to face, tvárou v tvár na spoločnej káve ale aj v záverečnej prestrelke. Dovtedy pretrvávala nejasnosť ohľadom ich vzájomného stretnutia v jednom filme. Kmotor II. ich síce oboch má v záverečných titulkoch, no povedzme si pravdu na plátne sa v spoločnej scéne jednoducho stretnúť nemohli. Neľútostný súboj patrí k mojim absolútne najobľúbenejším filmovým kúskom. Okrem spomínaných dvoch velikánov filmového plátna sa tu objaví plejáda ďalších hviezd, čo z celého filmu robí špičkové akčné krimi, jednoznačne vrchol svojho žánru v 90. rokoch. Už teraz sa teším na Collateral.

Velmi nebezpečné známosti (1999)

Cha, tak kto koho napokon dostal? Cruel Intentions je plný lží a podvodov, dvojitých tvárí a neúprimnosti, pokrytectva a sexu. Mimochodom, na to ako mladí sú súrodenci Valmontovci, pôsobia až neskonale dospelo a znudene... Vyzdvihujem soundtrack, obzvlášť Placebo a The Verve.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Seriál, ktorý ma ovplyvnil po všetkých stránkach. Simpsonovci jednoducho dávajú odpovede na všetky možné otázky.

Znamení (2002)

To je on? Naozaj je to on? Áno to je on... (M. Night Shaymalan) Film desne tajomný ani nie tak vďaka explicitnej hrôze či otvorenému násiliu ale skôr vďaka skvelej práci režiséra so skrytými emóciami divákov. Výkony hlavných hercov hodnotím pozitívne, v podstate rovnako ako celý film.