Annie Hallová (1977)

Bohužiaľ mi Woody nemá čo ponúknuť. Iba ak plno dristov o obyčajných veciach, ktoré denne zažívame. Ja si však chcem pozrieť film hlavne preto, aby som sa aspoň na istý čas krutej realite vyhol. Navyše jeho diálogy boli vo väčšine nezmyselné a bez nápadu. Skrátka film pre intelektuálov, nie pre obyčajných milovníkov kinematografie.

Karate Kid (2010)

Ani originál nestál za veľa a remake tohto plytkého filmu je ešte horší. Smith Junior mi nevadil, ani ma zase neohúril, skrátka mi bolo jedno čo sa mu stane. Uvidíme, či je rovnako talentovaný ako jeho taťka, ale zatiaľ to nevidím ružovo. Spevácka kariera Willow taktiež prešlapuje na mieste, tak ma napadlo, či ti haranti zdedili vôbec niečo po Willovi.

Exorcista (2016) (seriál)

Vcelku vydarený seriál, ale keďže hororový film si pozriem len raz za čas, zrejme sa k tomuto projektu skoro nevrátim.

Odbor městské zeleně (2009) (seriál)

Menej zábavná karikatúra Kanclu. To kopírovanie nápadu a celkového konceptu je veľmi zjavné. Jerry je vlastne Phyllis, April je v podstate kombináciou Angely a Creeda, Ron Swanson je kombináciou Stanleyho a Dwighta, Ann Perkins je Pam, Tom Haverford je excentrická verzia Ryana, Ben Wyatt je vlastne menej sympatický a horšie zahraný Jim Halpert a postava Chrisa Pratta teda Andy Dwyer je vlastne samotný Michael Scott, len bez postu šéfa oddelenia. Napriek tomu je to však celkom sympatický a miestami aj zábavný sitkom, ktorý však aspoň mne pripadá, ako feministická verzia slávnejšieho a celkovo o dosť vydarenejšieho Kanclu.

Zabiják & bodyguard (2017)

Vcelku príjemná pocta Smrtonosnej zbrani, Poslednému skautovi atď.

Nesnesitelná krutost (2003)

Ako to Coenovci robia, že aj cih prízemná a celkovo zlá komédia dokáže zarobiť 120 mega?! Vo westernoch a thrilleroch ich zbožňujem, no komédie nech radšej prenechajú skúsených borcom.

Opravdová kuráž (2010)

Vcelku príjemný wester, kde sa guľky mihnú len sporadicky, kde sa viac vsádza na výborne napísané diálogy a herecké koncerty Hollywoodskych hviezd. Bratia Coenovci ma snáď prvýkrát potešili, aj keď finále bolo rozporuplné. Nečakal som, že najväčšie nebezpečenstvo Hailee zažije, keď spadne do priepasti s hadmi. Napriek trošku slabšiemu drajvu ide o poctivú filmarčinu, ktorej chcem prilepšiť a tak udeľujem poctivú štvorku.

Šéfové na zabití (2011)

Dávam štyri. Pretože vidieť Kevina Spaceyho v takejto úlohe je skrátka úžasné. Jennifer Aniston je stále sexi kočka a ústredná trojica je v pohode a dokonca aj sem tam padne nejaká vtipná hláška. A samozrejme nezabúdajme na holohlavého Colina Farrella!

Kancl - Série 1 (2005) (série)

Po prvej sérii pretrváva vcelku spokojný pocit. Carell je svojím spôsobom skvelý, Krasinski je sympaťák, Fischerka ujde, len by potrebovala trochu upraviť. A celkovo je obsadenie Kanclu pohodové. Uvidíme čo prinesie druhá séria.

Steve Jobs (2015)

Stevea Jobsa uznávam ako obchodníka teda marketingového bastarda, ktorý vedel ako a hlavne na kom môže zarobiť. Preto neznášam ak niekto povie, že prave tento špekulant vymyslel osobný počítač. Všetky, áno všetky zásluhy čo sa týka vývoju by mali ísť len a len Vozniakovi, ktorý je a vždy bol pilierom pc priemyslu. Taktiež nikto netvrdí, že facebook vymyslel Eddie Saverin. Tak prečo si dementi v USA myslia, že PC vymyslel ten idiot bez talentu? Čo sa týka filmu Sorkin to náramne posral. V socialnej sieti som hltal každú jednu vetu, každé slovo. Toto ma neskutočne nudilo a ani príjemna Kate mi to nevynahradila. Jobs podľa Ashtona sa mi páčil oveľa, ale oveľa viac. Steve Jobs je nudný životopisný film plný trápnych sekvencii, kde len jeden monológ mal skutočne zmysel. Vozniak: ,,Ćo si ty vymyslel? Nevieš programovať, nevieš nič. Ja som vymyslel platformu, ja som vymyslel kódovací systém. Ty si nevymyslel nič!" Povedal Jobsovi.