Otcové a dcery (2015)

Necakal som vela, dostal som vybornu vztahovu dramu s romantickym ponatim a skvelym Russelom Croweom. Pät je mozno az prilis, ale styri malo...

Spectre (2015)

James, Q & M znova vo vybornej forme...

Dokonalý šéf (2015)

Slovensky (cesky) nazov filmu je zavadzajuci, podla nazvu by clovek ocakaval film o pracovnom kolektive v nejakej firme a jeho vztahoch so sefom. Tu ide, ale o sefkuchara, ktory v minulosti nezvladne svoju slavu a kulinarsky talent... Po "ustricovej" ociste sa vracia a spolu so svojim nanovo vyskladanym timom zabojuje o 3. michelinovsku hviezdu a zivotny restart. Prijemny film, ktory postekli aj vase chutove pohariky.

Fakjů pane učiteli 2 (2015)

Spominam si ako ma jednotka pozitivne prekvapila ked som viacmenej nic neocakaval. Dvojka naopak podliezla uz zakonite vyssie ocakavania. Dej zo skoly sedi tomuto filmu lepsie ako niekde v Thajsku na vylete a hoci ma film aj dobre momenty, prevazne je zial presyteny prvkami, ktore v komediach nemusim.

Muž na laně (2015)

Styri hviezdy za vyborny film o plneni sna, priatelstve, odvahe, Pariz, New York, dvojicky... Velka piata za 3D a sceny na lane. Pre mna asi prvy film kde 3D spravi rozdielovy zazitok, steklenie v zaludku je realne a skutocne... Kto si tento film chce uzit naplno tak jednoznacne 3D KINO.

Sicario: Nájemný vrah (2015)

Ako drogy nicia zivoty ludi a teraz nejde o ich uzivanie... Nevludny film s vybornou atmosferou z drsneho mexickeho pohranicia. Taketo filmy ja dost mozem... Benicio del Toro paradna postava.

Marťan (2015)

Stylova vesmirna rozpravka s najlepsim botanikom planety Iron Manom piratom Mattom, uhm vlastne Markom.

Everest (2015)

Realisticky natocena drama z uchvatneho prostredia Himalaji pri ktorej som sa citil akoby som tam bol s nimi. Na Mt. Everest sa nechystam, ale Gerlach by som zdolat este chcel... EDIT: Gerlach zdolany dna 8.9.2021 :)

Stážista (2015)

Velmi mily a prijemny film s vynikajucou postavou Roberta de Nira (hlavna zenska postava bola ale taktiez vyborna). Bavil som sa kralovsky a nemam dovod preco nedat plny pocet.

Gangster Ka (2015)

Ceska "gangsterka" vychadzajuca zo skutocnych udalosti. Dobra atmosfera, zaujimavo vykreslene postavy a pribeh pri ktorom sa clovek zamysli co je nadnesena absurdnost a co sa az tak nemusi vzdialovat od reality... To vsetko vytvara film, ktory sa urcite oplati pozriet.