Neutečeš (2014)

Bylo to docela zajímavý ale mohlo tam bejt trochu víc lekaček, aspoň tak 3 by stačily ale jinak to bylo dost napínavý hrála u toho zajímavá a zneklidňující hudba ale moc děsivý to teda nebylo jen nějaký menší krátký scénky hlavně ze začátku. Čekal jsem na konci nějakou pořádnou brutální lekačku ale ono nic ten konec byl zajimavej ale ne desivej takže je to spíš zajímavý film než hororový film

Kung Fury (2015)

Je to nejakčnější film co sem kdy viděl tak akční až je z toho totální píčovina ale to je na tom kurevsky dobrý.

Ghost Rider (2007)

Je to docela picovinka ale to spiderman taky a ma pres 70% takze si myslim ze tohle by melo mit aspon 69 protoze je to docela dobry a taky je to moje oblibeny cislo

Nezlomný (2014)

Moc mě to nebavilo,nebylo tam žádný zabíjení nacistů,a bylo to naprosto nereálný,trn hlavní zmrd měl 40 dní stejnej knírek i když se neholil

Hunger Games (2012)

Je to hodně dobrej film zasloužilo by si to aspoň 78 prc.

Spider-Man (2002) odpad!

Je zajímavý ze se objeví nějakej zlej skret co lítá na prkně zrovna v tu chvíli Kdy nějakýho kluka ,hnusnýho jak prdel, kousne pavouk a on se změní v super hrdinu a jeste je ten kluk nejlepší kamarád syna toho zelenyho skreta. Je to prostě film plný náhod. A taky pořádná Píčovina pro malý nadržený kluky. Je to spíš pohádka než film. Ale když sem byl malej tak se mi to líbilo takže 5 hvězd ale taky se mi to líbilo tak ze když mi bylo 5 tak sem chtěl bejt jako on a chtěl sem přeskočit 10 metrů mezi mim barákem a sousedovim, ešte ze sem to neudelal. Takže podle mě tento ,,film" nabádá malé chlapce aby se zabili. Takže odpad.

Nespoutaný Django (2012)

Je to perfektní film a komu se to nelíbí je automaticky hypereraktivní kokot.

Rivalové (1996)

Na tenhle film jsem se v mládí díval pořád do kola je to Skvělej vtipnej film a kdo je proti at si políbí prdel

RRRrrrr !!! (2004)

Je to skvělý posiral sem se smíchy každou vteřinu. Je to píčovina ale ja mam Píčoviny rad.