Kronika (2012)

Pravděpodobně nejméně sympatičtí hrdinové všech dob

Metoda (2005)

Scenka "v jadernem krytu" byla na 5*, zbytek bohuzel takovych kvalit nedosahoval. Lepsi 3*.

Warrior (2011)

Předvídatelné, americké, klišovité, zbytečně dlouhé, už jsem říkal klišovité? Poslední půl hodinu už to teklo z monitoru div sem nemusel běžet pro hadr...

Neúplatní (1987)

Nudné, šíleně se to táhne, bez atmosféry. Film s dobrými herci, kteří ale nemají co hrát. Hudba slabá a nevýrazná. Celé to působí jako předražený televizní film vhodný maximálně na Hallmark.

Nejlepší z Brooklynu (2009) odpad!

2 hodiny se absolutně nic neděje, všechny postavy neskonale nudné, není jediný důvod se o kteroukoliv z nich zajímat natož ji nějak fandit a ani konec ve stylu filmů Guye Ritchieho prostě nemůže tento propadák zachránit.

Avatar (2009)

Americká armáda dovede cestovat vesmírem, ale nepřemůže bandu křováků. Ok...        kvalitní komentář: Thewho18

Crows Zero (2007)

Zoufalá nuda, celý film na mě působil jako mizerné anime. Možná dáno tím, že jsem předtím viděl daleko kvalitnější Cromartie High School (i ta hraná verze je lepší počin než CZ), takže mi japonští chuloši nepřišli jako něco nového a neokoukaného. Přidávat hvězdičky jen na základě jména režiséra jako ostatní komentující nehodlám, takže ty 2* jsou ještě štědré.

Americký táta (2005) (seriál)

O DOST slabsi nez family guy, at uz postavama (v American Dadovi stoji za zminku akorat Roger a Stan, zatimco ve family guyovi co postava to perla) ci pribehem... ale par lepsich dilu se najde...

Drsňák (2006)

az na naprosto uspechanej konec a obcas nevhodnou hudbu solidni snimek