Nájemní vrazi (1995)

Je vidět, že na filmu spolupracovali bratři Wachovští. Snímek je dobře udělaný a příběh promakaný. Stallone a Banderas je vynikající dvojice a ktomu ještě Juliane Moore. Opravdu pěkná podívaná. Výborný akční film.

Po životě (2009)

Film je nudný už od začátku po příjemné sexuální scéně. Hned první zádrhel je samotná Christina Ricci, která se mi vůbec nezdála, jak vzhledově, tak herecky. Justin Long je skvělý a Liam mi také nepřišel nějak k uvytržení. Z příběhu se dalo vyždímat o hodně víc, rozhodně bych film s námětem co se děje po smrti netočil takhle divně, vzal bych na to jinou taktiku, ale já nejsem režisér.

Terč (1997)

Tento film znám už odmalička, stejně, jako Jackieho Chana. Kromě slabého záporáka a místy slabými akčními scénami bych film hodnotil jako velice dobrý. Opět se zde ukáže, že policie je téměř na nic, ale to už u Jackieho dobře známe. Snímek mám velice rád, stejně, jako sympatického Jackieho.

Apokalypsa (1979)

Kam to dáváte oči? Vždyť tenhleten film je debilní, pomalu výsměch samotnému Vietnamu. V Kambodže jsou podle Američanů piramidy? To je ten Coppola tak hloupý? 3 hodiny 13 minut je ten film dlouhý jako proč? Dlouhé, protažené, nudné, nicneříkající záběry tvořené jen proto, aby se film mohl chlubit svou délkou? Snímek by spíž měl tou svou dílkou odpuzovat, než přitahovat. Co se týče samotného příběhu, přijde mi trapný, to mohl Coppola rovnou natočit Robinsona Crusoa, nebo Gibsonovo Apokalypto. Na film jsem vydržel koukat asi jenom hodinu, pak jsem si to přetočil na konec a spozoroval konec téhle hovadiny. Jediní, co se mi zde líbili byl Sheen a Brando, jinak si to Coppola může někam strčit. Tenhle film rozhodně není nejlepší, je to zbytečně přehodnocovaný snímek, který si takovou slávu nezaslouží! Čtyři hvězdičky dávám za efekty, který v té době patřili opravdu mezi nejlepší.

Elysium (2013)

Blomkampův district 9 se mi moc nelíbil, tak jsem měl o tomto filmu obavy, které se napůl naplnili. Nápad dobrý, herecké výkony super, stejně tak efekty ale scénáristické přehmaty, jako proč zraněný Matt požádal o pomoc svou kamarádku z dětství? Musel přeci vědět, že si ji ti lumpové najdou, ne? Z filmu moc pěkný pocit nemám, mohl být lepší, potenciál zde byl, ale bohužel, hodí se tak maximálně na 7/10.

Tenkrát na východě (2000)

Rozhodně jsem čekal větší humor. Zde je nejlepší scéna ve vaně, ale jinak nic moc. Owen Wilson jako Jackieho parťák je slabý. rozhodně to není výborný Chris tucker v Křižovatce smrti. Příběh také trošku kolísá a herci kromě Jackie Chana nepodali výkony, jaké jsem čekal. Slabý a trapný humor, stejně, jako celý film. Rozhodně jsem byl zklamán.

Řeč peněz (1997)

Chris Tucker a jeoh improvizace ve scénách nebyla dobrá, spíš trapná. Charlie Sheen nehrál, Ratner netočil a scénáristé se kopali do zadku. Příběh nudný, nenadchne vás, humor žádný, zvraty lehce očekávané, tak co z toho? Prdlajs.

Medailon (2003)

První třetina filmu dobrá, akční a docela i vtipná. Obsadit Leea Evanse jako Jackieho parťáka byl skvělý tah, ale po padesáti minutách film ochabuje. Z Jackieho se stante nesmrtelný Wolverine a rychlý Dash z úžasňáků a film ztrácí své kouzlo. Julian Sands jako padouch nedostal příliš prostoru, což je škoda a krásná Claire Forlani mi přišla nepřesvědčivá. Škoda, film měl navíc, kdyby se nápad ještě o trochu víc polepšil.

Černé zlato (2011)

Tak z tohohle filmu se vyklubala pěkná kravina, přitom začátek byl slibný, vtáhl do děje a divák napjatě čeká co bude dál, ale bohužel dál nic nebude. Jenom nuda, nuda, nuda. Žádné akce se zde nedočkáme, ani překvapivých zvratů a kromě Banderase, Stronga a krásné Pinto se nedočkáme ani přesvědčivých herců. Příběh mohl být zajímavější a akčnější, ale bohužel. Annaud klesl dolů, což je na jeho režisérské kvality škoda.

Master & Commander: Odvrácená strana světa (2003)

Zbytečně protažený příběh nutí ubírat na hodnocení. Je tu moc hluchých scén. Příběh je stereotyp odehrávající se na moři, něco jako Vzpoura na Bounty s Marlonem Brandem. Snímek jsem shlédl celý a není to zas takový průšvih, ale filmaři si mohli dát na příběhu a plynulosti snímku víc záležet, jinak co se týče efektů, tak to je jiný kalibr.