Barbar Conan (2011)

Mě se film velice líbil. Momoa je skvělý, humorný, Rachel zase pěkná a Lang zase padouch. Viděl jsem Conana s Arnoldem a moc se mi nelíbil, každopádně tenhle Conan je mnohem lepší. Nechápu task malé hodnocení, protože tenhle snímek se opravdu poved.

Sopka (1997)

Docela povedený katastrofický snímek o sopce v Los Angeles. Na tu dobu slušně efekty a sympatická dvojice Tommy Lee Jones a Anne Heche. Snímek je slušný, má hlavu a patu, ale nereálnost je hned na místě. Je vysoce nepravděpodobné, že by se podařilo lávu zastavit za pomocí postavéné zdi a uhašením vody, ale co, je to přece Hollywood.

Pot a krev (2013)

Jednoznačně nejhorší film Michaela Baye. Nechápu proč do takovýhle kraviny vůbec šel. Tenhle typ filmu se spíš hodí pro režiséra Scary Movie. Tenhle snímek je podobná hovadina a ještě podle zkutečnosti. Zřejmě opravdu platí pravidlo čím větší svaly, tím menší mozek, protože tihle tři kulturisté mi přijdou hodně debilní, role Dwayne Johnsone z nich byla nejinteligentnější. Bay mě velice zklamal, pomalu se z něho stává režisér béčkové kategorie.

Kočičí lidé (1982)

Představoval jsem si, že to bude mnohem větší horor. Kromě scény schovaného pantera a proměny pod postalí zde není nějak nic moc strašidelnost. Námět moh vypadat líp. Také jsem se těšil na film bohatý na erotiku, která se tady také moc nevyskytuje. Dočkáte se jedině úplně nahaté Nastassji Kinski, která ale není moc velká kočka a téměř nahé Annete O´Toole. Spíš je tuto mini-horor. Film mohl určtiě dopadnout líp, takhle vypadá velice trapně.

Hamburger Hill (1987)

Až mám na tento film vztek! Špatný režisér, špatný scénárista, špatné dialogy, špatný český dabing, špatné zpracování. Asi takhle se dá nejlíp zcharakterizovat tato válečná tragédie. Bitva O Hamburger hill byla jednou z nejkrvavějších a největších bitev ve Vietnamu, ale zde to filmaři hodně zmrvili. Krve je zde málo, to v reálu to byl doslova "mlýnek na maso!" Dialogy nesmyslné, nic neříkající. Scénář katastrofa, čemu se divit, když ho nepsal žádný zkušený filmař, ale veterán, který se té bitvy zúčastnil, ano, chápu, že na počest svých padlých kamarádů se snažil napsat filmový scénář, ale pro tenhle spatlaný film se mu to opravdu nepovedlo. Režisér john Irvin není opravdu dobrý. Nejlepší filmy o Vietnamu jsou Četa a Tábor tygrů. Tenhle snímek neměl vůbec vzniknout.

Město (2010)

Ben Affleck si to u mě podělal filmem Argo, ale stejně jsem byl na tento jeho snímek zvědav. Musím říct, že zas tolik mě nepotěšil. Ben se mohl do své role víc vžít, a dějová zápletka také mohla vypadat o něco líp. Z policajtů se opět uděli ti zlí a bankovních lupičů ty dobrý. Z Jona Hamma udělali nezastavitelného a bezchybného detektiva. Blake Lively a hlavně Jeremy Renner zahráli své role nejlíp, Ben mohl přidat a Jon Hamm v nesympatické roli detektiva se mi už vůbec nelíbil. Od snímku jsem čekal ještě něco víc.

Millerovi na tripu (2013)

Ne, zde opravdu se to nehemží legrací a když už se tu nějaká ta legrační scéna objeví, je stereotypní a okoukaná, žádná novinka. Místy nuda a hlavně na začátku. Jennifer Aniston je ale hezká, ta mě na filmu bavila nejvíc, jinak nicmoc. Mohl být ještě lepší. Poslední dobou marně sháním komedie, které by mě bavily.

Hon na myš (1997)

Nathan Lane a Lee Evans předvedli veselé a komediální výkony. Jedna z těch lepších komedií. Výborné efekty, práce s kamerou, příběh a herci. Sekvence se starostou mi přišla nechutná, ale do filmu to padalo. Gore Verbinski a ostatní z filmového štábu - dobrá práce.

Nová Kniha džunglí (1994)

Na tento film jsem byl zvědavý, protože jsem ho viděl kdysi dávno když jsem byl malý a včera se naskytla příležitost snímek shlédnout po tolika letech a musím říct, že se tato verze Mauglího moc nepovedla. Lee je dobrý, ale Gary Elwes mi místy přišel jako dost slabý záporák a jeho přítomnost mi na tomto filmu vadila nejvíc. Děj není moc zajímavý a spíše stejný stereotyp, jako v podobných filmech. Je to prostě pohádka, která nekončí jinak než dobře. Film stačí vidět jednou, ale rád jsem si připoměl ty časy, kdy jsem na to koukal poprvé.

Záblesk ve tmě (1993)

Sympatická dvojice Madeleine stowe a Aidan Quin v průměrném snímku. Madeleine je hezká ženská a její role se mi velice líbí, ale zde zpracování snímku trošku zaostává, stejně tak, jako postup příběhu. Čekal jsem od té vraždy trošku víc. vlastně celý film mi pak přišel nějak ulítlý až béčkový. Rozhodně už ho nechci vidět.