Čas zabíjet (1996)

Skvělá čtveřice herců, jako Kevin Spacey, Matthew McConaughey, Sandra Bullock a Samuel L. Jackson zde zaručili skvělý film o silném rasismu. Výborná režie a scénář. Skvělý film, který zasručeně udělá radost.

47 róninů (2013)

Jedno z největších zklamání roku, kde nejvíc klame samotný hlavní hrdina Keanu Reeves, který svou roli vůbec nezvládl.Japonská mytologie je zde opravdu hodně špatně přenesena na filmové plátno, kde nevíte, jestli se díváte na Avatar, Posledního samuraje, nebo Souboj Titánů. Byl jsem na tento film hodně zvědav, zvlášť kvůli Keanovi, ale jeho herecké umění začíná hodně klesat. Jinak snímnek je nuda plná nesmyslných dialogů a debilního děje, kde nic vás nepřekvapí, ani nepotěší, prostě spackaný film. 5 hvězdiček dávám díky dobrým trikům a kostýmům a vlastně také díky tomu, že jsem vydržel se na film dívat asi hodinu.

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Peter Jackson je snad nejlepším trikovým režisérem současnosti. Jeho filmy v poslední době jsou tak geniálně propracované - Páni prstenu, nebo King Kong. Je to filmař, který se v efektech hodně vyzná a umí to s nimi hodně dobře. Tento film je tedy opět trikově perfektní, obsahuje nové akční scény, které hodně pobaví, nové postavy a samozřejmě děj. Herci jsou výborně namsakovaní, stejně jejich kostýmy. Snímek plný triků vás rozhodně pobaví a nebude nudit. Těžko říct, jestli je tento díl lepší, než jeho předchůdce, je tu přece ta podobnost znát a navíc i Pán prstenu je tomu velice podobný, ale jak jsem psal, je tuto suprový film.

Ostrov (2005)

Film má několik záporů. Šílený námět, herce, zápletku, rozuzlení. Nuda, nezáživný děj, který je spíš dementní a slabé herecké výkony. Od Michaela Baye jsem rozhodně čekal víc.

Královský víkend (2012)

Překvapila mě Laura Linney, která na svůj věk zahrála starší ženu. Bill Muray se mi také líbil, ale film už ne. Spíš nuda, nezáživnost v ději a jako komedie mi to rozhodně nepříjde.

Spálené vzpomínky (2007)

Vynikající herecké obsazení však nepřineslo nic dobrého. Jediný herec, který hrál byl Toro, Berryová mi přišla úkrutná. Z příběhu se dalo vymáčknout mnohem víc, většina filmu je nuda, bez hudebního doprovodu. Opravdu velké zklamání.

Zpátky do ringu (2013)

Film velice inspirovaný Rockym a Býkem, také proto naše dva hlavní hrdiny hrají Stallone a Niro. Rocky proti Býkovi. Zní to dobře a také to dobře vypadá. Snímek má děj a není to jenom o sportu, ale i soukromém životě našich dvou hrdinů. Srandovní hlášky, fajn herci a překvapivý snímek. Film se mi líbil.

České století (2013) (seriál)

Na to jsem se hrozně těšil. Nejvýznamější úsek českých dějin je tak dokonale spatlán a taková nuda! Dopředu musím říct, že tato minisérie je dělána spíše, jako dokument, ale to se filmařům rozhodně nepovedlo. tolik nudných žvástů, tolik nudných nesmyslů se prostě nedá smlsat. Proto jsem viděl jen dva díly, víc už nechci! Hanba těm, co to točili. Takhle spatlané české dějiny jsem ještě neviděl! Ještě, že herecké výkony byly na úrovni.

Hook (1991)

Snímek rozhodně pro menší publikum. Je to doslova pohádka, ale přitroublá a hloupá. Příběh šílený, efekty hrozné a zápletka ještě horší. Ani herci, jako Williams, Robertsová či Hoffman snímek nezachrání. Spielbergovi museli slíbit hodně velký honorář. když tohle natočil.

Kokain (2001)

Neuvěřitelná Johny Depp stvárnil svou roli naprosto dokonale! Stejně tak i režisér Ted Demme na svém postu udělal dobrý dojem. Zkutečný příběh člověka - drogového dílera, drsný, smutný a vlastně i ze života. Opravdu se mi snímek velice líbil, jenom Penelopé Cruz mi místy přišla ve své roli slabá.