Batwoman - Pilot (2019) (epizoda)

Tak tohle se vážně nepovedlo. Jako vedlejší postava v seriálech Arrow a Flash ok, ale na celej seriál, absolutně ne. Už bych raději viděl Batgirl nebo Nightwinga, kteří jsou daleko lepší postavy než nějaká Batwoman. I v komiksech je to totálně kýčovitá postava. Jo a ta herečka mi na ní vůbec nesedí.

Predátor: Evoluce (2018)

Tady někdo absolutně zaspal dobu. Jinak si nedokážu vysvětlit, proč tohle vůbec vzniklo.

X-Men: Dark Phoenix (2019)

Nechápu proč tohle vůbec někdo točil. Po hodině jsem si už pomalu nepamatoval o co tam šlo. Hlavní záporačka byla totální tragédie a hlavně herečka Sophie Turner mi na Jean vůbec nesedí.

Živí mrtví - Jak daleko zajdem (2019) (epizoda)

To byla zase jednou jedna velká nuda. Je ukázka toho, že už nám seriál nedokáže vůbec nic nabídnout a měl být ukončen, tak před třemi sériemi.

Proč? 13x proto - Série 3 (2019) (série)

Absolutně zbytečné natahování, třetí série neměla vůbec vzniknout. Protože s hlavní postavou a myšlenkou to už nemá nic společného. Největší debilita tvůrců je ta. Snažit se nám vnutit představu, že i Bryce se někdy může změnit a litovat ostatní lidi, kterým kdy ublížil. wtf

Banshee (2013) (seriál)

Totálně nadhodnocený seriál, který jsem na csfd viděl. Možná, kdyby mi bylo deset let, tak bych ze seriálu byl totálně unesený. Prostě předvídatelný, nesmyslný a velmi nudný příběh o ničem roztahaný na čtyři série.

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Škoda, že už Manson nežije. Tu poslední půl hodinu bych mu hned pustil, aby viděl jak by to dopadlo, kdyby vedle Polanskiho žil Dicaprio.

Bažináč (2019) (seriál)

Po traileru, který mě dost navnadil jsem čekal další dobrý seriál od DC. Bohužel co jsem viděl byla jedna velká nuda, roztahaná do deseti epizod. Úplně stačilo natočit tv-film(Na který bych si stejně, tak za pár dní ani nevzpomněl):D a zápletce, by to nijak neublížilo.

Jessica Jones - Série 3 (2019) (série)

Hlavní příběh je zbytečně roztahaný do třinácti dílů, kde se v každém díle něco začne dít až v posledních deseti minutách. Úplně stačilo na hlavní příběh, tak pět dílu. Jsem velice rád, že Netflix už dál nic točit nebude. Je úplně vidět, že jim začal docházet dech co se týče příběhu.

Spider-Man: Daleko od domova (2019)

Mystéria jsem znal jen z kresleného spidermana a tam mi přišel jako takovej druhořadej záporák. Ovšem ve filmu jsem byl mile překvapen jak ho Gyllenhaal dokázal zahrát. Mystériovo iluze jsou hodně dobře udělaný. Do jisté chvilky jsem nevěděl co je iluze a co realita. Hlavně jak držel spidermana v té jeho iluzi to byla prostě paráda. Taková menší horrová scéna s ironmanem. No díky podtitulkové scécě se už nemůžu dočkat na další film.