Moonlight (2016)

Absolutně nechápu jak tohle mohlo vyhrát oscara, tak nudný film už jsem hodně dlouho neviděl. Jako už jsem si zvykl na to, že ty ocenění vyhrávají průměrný filmy na který člověk, tak za hodinu stejně zapomene, ale tohle. Chtěl bych, ale schválně vědět i to, kdyby tohle natočil bílej režisér a hráli tam herci, který mají bílou barvu pleti, jestli by to toho oscara taky vyhrálo.

Rychlé šípy (1969) (seriál)

Rychlé šípy jsem jako kluk, četl několikrát. Určitě se ke knihám, ale i ke komiksům chci někdy vrátit a přečíst si to aspoň ještě jednou. K seriálu bych řekl pouze to, že příběh je tu strašně osekaný, některé části chybí a nebo některé zase nedávají moc velký smysl. I obsazení Mirka Dušína se moc nepovedlo. Největší hřích bylo úplné vynechání Bratrstva kočičí pracky, nechápu jak tohle mohl někdo udělat.

Noví mutanti (2020)

Tohle spíš na mě působilo jako jeden díl seriálu než jako film. Hlavně moc nechápu, proč tohle vůbec vzniklo. S původníma x-nenama to nemá pomalu vůbec nic společného, jen se tam o nich zmíní. Na druhou stranu musím říct, že to bylo určitě o něco lepší než Dark Phoenix. No doufám, že Disney plánuje nějaký pořádný restart, protože ty poslední filmy jsou fakt hrozný.

Pán šelem (1982)

Pána šelem jsem viděl naposled jako malej kluk na vhs a pamatoval jsem z toho jen ten brutální začátek, kdy je zabita jeho rodina a i ty upíry co když vás chytnou, tak z vás vysajou život. Když jsem uviděl, že vyšlo 4k tak jsem si to znovu pustil a musím říct, že ten začátek jsem si pamatoval opravdu dobře a ty upíry taky :D. Co jsem si četl komentáře, tak spousta lidí to přirovnává ke Conanovi. Ano je to pravda, je tu hodně velká podobnost(třeba ten začátek). Ovšem na Conana tohle absolutně nemá a je to tak o dvě úrovně níž. Když ale vezmu všechny ty filmy co Conana nějakým způsobem vykrádají, tak pán šelem je z nich nejlepší.

The Mandalorian - Season 2 (2020) (série)

Proč je Mandaloria lepší než nová trilogie? Jednoduchá odpověď, Favrreau nám přesně dává to co jako fanoušci star wars chceme vidět.

The Mandalorian - Kapitola 14: Tragédie (2020) (epizoda)

BOBA FETT! Je prostě neuvěřitelný a zároveň i smutný jak jeden díl Mandaloriana dokáže zaujmout víc než celá nová trilogie.:D

MacGyver - Carla a Roxy je jedna žena (1989) (epizoda)

Název dílu Two Times Troble by se dalo přeložit i jako Dvojí potíže nebo něco podobného. Někdo si ale řekl, že je lepší si vymyslet svůj vlastní název a tím pádem vám vlastně vyspoileruje celej díl. Gratulace.

Fargo - Season 4 (2020) (série)

Tak tahle série, byla jedna velká nuda. Možná, že stačilo pět dílů a určitě by to zápletce nějak neublížilo.

Lovci duchů (2005) (seriál)

Jediný seriál, na který jsem se díval dlouhých patnáct let, tak musel taky jednoho dne skončit. I když si osobně myslím, že měl být seriál ukončen už tak po páté sérii, kdy byl opravdu na úplné špičce kvality a dokázal mě pohltit dost kvalitním příběhem a zvraty. Od šesté série už byla vidět pokulhávání v příběhu a i už mě nedokázalo nic moc překvapit. Jako že jedno zlo se na konci série zničí a druhé se tím pádem dostane napovrch. Tak i v těch deseti sériích jsou dost dobré chvilky u kterých se člověk dost zasmál, ale i se zapotil a čekal co se vlastně bude dít dál. U posledního dílu jsem čekal na návrat všech důležitých postav, které v seriálu vystupovali, což se nestalo a to je velká škoda, ale i tak si seriál určitě zaslouží plný čtyři hvězdy.