Legendy zítřka - Série 4 (2018) (série)

Tahle série mi teda absolutně nesedla. Některé epizody, které asi mají být vtipné jsou spíš trapné. Hlavní zápletka byla taky totální blbost. Kdyby mi bylo deset let, tak bych možná dal větší hodnocení.

Doom Patrol (2019) (seriál)

O Doom patrol jsem se dozvěděl až v seriálu Titans. Jinak jsem tuhle týmovku vůbec neznal. Určitě musím říct, že seriál je úplně něco jiného než jsem kdy viděl. Což určitě beru jako velké plus. Hlavně se mi líbí ten nápad, kdy vypravěčem celého seriálu je hlavní záporák Pan Nikdo. Některé díly co se týče příběhu jsou skvělé nechybí i akce a vtipné momenty(Masožravé zadky atd.), ale je tu i pár epizod, které bych klidně vynechal. I to zakončení první série bylo takové....No uvidím jak na tom bude druhá série, které určitě dám šanci.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Hru o Trůny jsem si oblíbil hned od samotného začátku.(hrál jsem několikrát deskovou hru, přečetl jsem si všechny knížky a hrál i hry na pc). Každý díl jsem hltal s radostí, ale i strachem aby nějaká moje oblíbená postava neumřela. Příběh byl plný intrik, vražd a nástrah což taky dělalo hru o trůny tím nejlepším co je. Musím říct, že do šesté série, byl seriál absolutně geniální. Bohužel už u sedmé série jsem si začínal všímat menšího uspěchání děje, ale i tak se to ještě dalo. Ovšem osmá série, je absolutně nejhorší. Nelogické chování postav, teleportování postav, špatný střih, hlavní postavy se musí prostě potkat, aby byla nějaká zápletka. atd. Z konce seriálu jsem prostě hodně zklamán a doufám, že jednou ty knížky dopíše a já uvidím ten pravej konec, jaký tam má být a taky možná se, třeba za deset let dočkáme remaku.

Hra o trůny - Série 8 (2019) (série)

Dva roky se čekalo na finále a co člověk vlastně dostal? Uspěchaný, nelogický příběh, nesmyslné chování postav. Spousta postav a děje byla vynechána(třeba Martelové atd). Jak už nebylo z čeho brát příběh, tak to šlo totálně do háje.

Železná srdce (2014)

A já myslel, že tyhle filmy, kdy jeden voják postřílí pomalu celou armádu Němců, kteří ještě běhají s puškou v ruce :D proti kulometu točili jen Rusáci. Nechápu hodnocení, jeden z nejhorších válečných filmů co jsem kdy viděl.

Černobyl - Please Remain Calm (2019) (epizoda)

Ta atmosféra je prostě luxusní, hlavně ten konec dílu je parádně temný a strašidelný. Mam i normálně chuť si jít zahrát stalkera.

Hra o trůny - Zvony (2019) (epizoda)

Tak nejdřív s jednou balistou dokážou sundat pomalu dva draky a teď jich je tam celej arzenál a ani jednou se netrefí? To mohla rovnou Deanarys zničit celou obranu králova přístaviště už dávno a ne se tam pořád dohadovat. Na tenhle díl jsem se hodně těšil, ale to co jsem viděl bylo jedno velké zklamání.

Gotham (2014) (seriál)

Do třetí série mě seriál hodně bavil. U čtvrté série jsem se začínal trochu nudil, ale i přes některé díly se na to dalo koukat. Ovšem pátá série byla absolutně nejslabší. Hlavně poslední díl mi přišel spíš jako zakončení řady než zakončení celého seriálu.

Avengers: Endgame (2019)

Pořád se nemohu úplně rozhodnou, jestli tomu dát plný počet. Film vlatsně začíná několik dní hned po Infinity war. Kde začne ještě jeden souboj s Thanosem. Pak se podíváme o pět let dopředu, kde nám je ukázáno co každý hrdina, který přežil zrovna dělá. Tolik hlášek ve filmu nebylo dohromady ani v Guardians of Galaxy a Thor: Ragnarok. Hodně velké plus je za Thora, který mi ukázal jak jsem vypadal před rokem:D. Ale v momentu, kdy začne honba za kameny nekonečna jsem se začínal trochu nudit a tohle se mi u Infinity war právě nestalo. Samozřejmě finální bitva je absolutně dech beroucí. Hlavně Captain America dokázal, být vládcem kladiv.:D a můj velký sen vidět úplně všechny hrdiny bojovat vedle se mi splnil. No musím se na to podívat ještě jednou, abych měl jasno.