Creed II (2018)

Mohlo to být stejně dobrý jako Rocky IV, ale místo toho je to strašně utahaný a předvídatelný.

Escobar (2017)

Nevím proč byl film točen zrovna v momentu, když je tu absolutně skvělej seriál Narcos. Na který tohle absolutně nemá a i herec Wagner Moura zahrál Escobara daleko líp než Javier Bardem.

Aquaman (2018)

Konečně, pořádný film od DC. Tohle se mělo točit od začátku a ne nám dát hned nudnou Ligu, ze který si stejně už nic nepamatuju. Prostě akční jízda od začátku do konce, každá postava má ve filmu nějaký význam. Podmořský svět byl krásně vytvořený. Orm i Black Manta jsou ty pořádný záporáci kteří si strčí Steppenwolfa a Arese do kapsy. Aquaman to prostě totálně natřel Batmanovi i Supermanovi. No ono to asi bude hlavně tím jiným režisérem. Doufám, že Snyder už od DC nic točit nebude.

Venom (2018)

Když jsem zjistil, že Venom bude úplně bez spidermana. Tak jsem dostal strach a myslel jsem si, že to bude zase fail ale nakonec to i bez toho spidermana šlo. Scény kdy Venom mluví s Brocekem jsou prostě luxusní i souboje, kdy Venom nemá absolutně ohledy na lidi kolem sebe a nejraději by všem ukousával hlavy. Jen ten záporák a i finální souboj mi přišel takovej nic moc. No asi si musíme počkat na druhý díl, kdy nám Woody Harrelson jako Carnage slíbil ten pravej masakr.:D

Titans - Titáni (2018) (epizoda)

Byl jsem hodně překvapen, čekal jsem spíš něco ve stylu CW seriálů a nečekal jsem tuhle temnou atmosféru. Snad si seriál udrží tuhle kvalitu celou sérii. Jinak Fuck Batman.:D

Volyň (2016)

Na tu poslední půl hodinu do konce svého života nikdy nezapomenu.

Rudí (1981)

Tři hodiny dlouhý film ve kterým se to pořádně rozjede až poslední hodinu. Jako dokument, by to bylo určitě daleko lepší.

Cloak & Dagger - Season 1 (2018) (série)

Kdyby seriál nebyl od Marvelu, tak jsem se přestal dívat hned po prvním díle. Stejně nechápu, tak velké hodnocení, když se za celou sérii nic pořádně nestalo.